Huoneistohotelli·Yksityinen majoittaja
ConiHouse III Thong Dong
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan ConiHouse III Thong Dong valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

162 Phan Chu Trinh, 4, Thuan Hoa, Thanh Pho Hue, 70000
- Place, Hajuvesijoki3 min ajomatka
- Place, Nguyen Dinh Chieun kävelykatu5 min ajomatka
- Place, Trương Tiếnin silta7 min ajomatka
- Airport, Huế (HUI-Phú Bàin kansainvälinen lentoasema)33 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Junior-studio kuvat

Junior-studio
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen perhehuone kuvat

Kahden hengen perhehuone
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen classic-huone yhdelle kuvat

Kahden hengen classic-huone yhdelle
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Elegant Hotel
Huen keskusta
Elegant Hotel
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Siivous
4.5 kautta 5, Upea, 62 arvostelua
Hinta on 36 €
sisältää verot ja maksut
21.7.–22.7.
Tietoja majoituspaikasta
ConiHouse III Thong Dong
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan. Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus Zalo, Whatsapp ennen sisäänkirjautumista.








