Casa de la Playa on maamerkki Isla Mujeresissa, Meksikossa. Hieno rantahotelli sijaitsee yksinoikeudella Sac Bajon niemimaalla. Sen vertaansa vailla oleva arkkitehtuuri tarjoaa 360 asteen näkymät Karibialle ja laguunille. Casa de la Playan armollinen vetovoima houkuttelee niitä, jotka etsivät täydellistä yksityisyyttä ja ylellistä ympäristöä.
Casa de la Playa tarjoaa suuria ylisuuria huoneita, mukaan lukien 6 muhkeat sviittiä, joissa kaikissa on oma kylpyhuone ja oma terassi. Koti on parannettu kaikkialla marmorilattialla, eksoottisilla trooppisilla puilla ja toimivilla istutuspuikolla. Tilava keittiö on täysin varustettu huippuluokan laitteilla.
Rannalla on 90 metriä etumateriaalia, runsaat tontit ja puutarhat ovat kuin mikään muu saarella. Casa de la Playa on todellinen trooppinen paratiisi niille, jotka etsivät hemmottelevaa rauhaa.
* sisältää päivittäisen siivouspalvelun