Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st valokuvagalleria

Yöaikaan avoinna oleva uima-allas, jonka reuna on kaareva, ja jonka ympärillä on aurinkotuoleja ja palmuja.
Kompakti oleskelutila, jossa on ruokailualue, sohva, sänky ja portaat, jotka johtavat ylemmälle tasolle.
Hotellihuoneessa on sänky, sohva ja pieni pöytä. Siellä on myös peili, ikkuna ja ovi, joka johtaa kylpyhuoneeseen.
Hotellihuone, jossa on sänky, sohva, televisio ja työpöytä.
Olohuoneessa on puinen sohvapöytä, sohva ja suuri puinen kaappi.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
569 Rupert Street, Apartment, Pretoria, Gauteng, 0011
  • Place, Brooklyn Mall
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Place, Embassy of Romania
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Place, Pretorian yliopisto
    ‪9 min ajomatka‬
  • Airport, Johannesburg (JNB-O.R. Tambon kansainvälinen lentoasema)
    ‪43 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st

Tämän savuttoman majatalon palveluihin kuuluu ulkouima-allas, puutarha ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen.
Huoneissa on erillinen makuuhuone.
Tässä majatalossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Brooklyn Mall. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Brooklyn Mall ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Espanjan suurlähetystö
Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja puutarhan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä majatalo on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Mash On 569rupert st
Mash On 569 Rupert st
Room in Guest Room Mash On 569 Rupert st
"room in Guest Room Mash On 569 Rupert st"
Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st Pretoria
Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st Guesthouse
Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st Guesthouse Pretoria

Room in Guest Room - Mash On 569 Rupert st – arvostelut