Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Gîte in a 5 h. estate 5 minutes from the Loire by bike & the Berry canal

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Gîte in a 5 h. estate 5 minutes from the Loire by bike & the Berry canal valokuvagalleria

Ulkopuoli
Huone
Yksityinen keittiö
Ulkoalueet
Oleskelualue

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesu
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Jouet-sur-l'Aubois, Cher
  • Place, Germinyn laakson golfkenttä
    ‪11 min ajomatka‬
  • Place, Apremontin kukkapuisto
    ‪16 min ajomatka‬
  • Place, Espace Bernadette Soubirous Nevers’n pyhäkkö
    ‪19 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Gîte in a 5 h. estate 5 minutes from the Loire by bike & the Berry canal

Tämän loma-asunnon palveluihin kuuluu ulkouima-allas, pyykinpesutilat ja pelihuone. Lisäksi majoituspaikassa on puutarha. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, kahvin-/teenkeitin, ilmainen Wi-Fi ja astianpesukone. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, työtuolit ja tietokoneen näytöt. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Tässä loma-asunnossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Casino Tranchant. Majoituspaikassa on saatavilla ulkouima-allas, pyykinpesutilat ja pelihalli/-huone. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja jääkaapin
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 9,7 km:n päässä kohteesta Germinyn laakson golfkenttä ja 14,4 km:n päässä kohteesta Bec d'Allierin näköalapaikka
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, pelihallin/-huoneen ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Uloskirjautumisohjeet

Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Poista petivaatteet käytetyistä sängyistä
Poista henkilökohtaiset tavarat, poista tähteeksi jääneet ruoat ja juomat ja vie roskat ulos
Sammuta valot, lukitse ovet ja palauta avaimet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Gîte in a 5 h. estate 5 minutes from the Loire by bike & the Berry canal – arvostelut