Magnolia-asunnot koostuvat kuudesta kunnostetusta täysin varustetusta huoneistosta ja kahdesta parvella olemme valinneet 3 asuntoa, joista pidämme eniten, ja voimme esitellä ne mielellämme sinulle. Jokaisessa huoneistossa on kaksi makuuhuonetta ja pieni ruokasali, täysin varustettu keittiö, yksi kylpyhuone, ilmastointi ja keskuslämmitys. Huoneistossa nro 1 on oma terassi, kun taas 2/3: lla on oma parveke, josta on upeat näkymät laaksoon.
Suuri perheille
Huoneistot ovat sopivimpia jopa 4 hengen perheille. Täysin varusteltu keittiö on erittäin hyödyllinen, kun on pieniä lapsia, jotka sallivat välipalan tai täydellisen aterian valmistuksen.
Kaikissa huoneistoissa on täydentävä nopea internetyhteys ja ilmainen pääsy paikan päällä sijaitsevaan kuntokeskukseen ja uima-altaaseen.
Tavoitteenamme on tarjota sinulle moitteetonta palvelua ja vieraanvaraisuutta ja tehdä vierailustasi miellyttävä ja rauhallinen. Huomaamaton päivittäinen siivouspalvelu ja omistaja / johtaja paikan päällä takaavat täydellisen rentoutumisen ja lämpimän vastaanoton. Esitetyt hinnat ovat 4 hengelle. Pariskunnille tarjotaan alennus ..