Koko huoneisto
Santiago 2-3
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Santiago 2-3 valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone7 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Gaston Lejeunestraat 18, Koksijde, 8670
- Place, Schipgatduinen1 min kävelymatka
- Place, Koksijden ranta1 min kävelymatka
- Place, Koksijden kaupungintalo8 min kävelymatka
- Airport, Ostende (OST-Ostende-Bruggen kansainvälinen lentokenttä)32 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartment in Koksijde Near the Beach
Apartment in Koksijde Near the Beach
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
Tietoja majoituspaikasta
Santiago 2-3
Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja DVD-soitin. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneisto tarjoaa 2 huonetta, joissa on DVD-soitin ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on parveke. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, digitaalikanavat.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Schipgatduinen. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja olohuoneen
- Ilmainen Wi-Fi
- Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Schipgatduinen ja Koksijden ranta








