LA JOLLA MÖKKI ON ON TÄYDELLÄ UUSI KORJAALLA!
Tämä suloinen mökki sijaitsee aivan kuuluisan Windansea Beachin rannalla. Se sopii erinomaisesti romanttiselle lomalle tai vain zen-retriitille.
Osa dupleksista, sillä on oma sisäänkäynti, patio, autotalli ja pesulapalvelut.
Aloitimme vaihtamalla kaikki ikkunat uudet kaksoisikkunaikkunat mukavammaksi.
Sitten korvattiin kaikki lattiat, joissa oli puusta valmistettu olohuone ja uusi laatta makuuhuoneessa ja keittiössä.
Me kaadimme joitain seiniä keittiön ympärillä, jolloin se aukeaa ja pystyy katsomaan olohuoneen yli.
Aamiainen nurkkaus oli rakennettu mukavasti istuimella ja keittiössä on kaikki uudet kvartsilaskurit, kaapit ja uudet laitteet.
Kaikki uudet laitteet ovat LG ja meillä on nyt astianpesukone - yay!
Meillä oli eristys laittaa kattoon lisää lämpöä talvella ja auttaa pitämään viileänä kesällä.
A / C- ja yläpuolella varustetut tuulettimet tarjoavat myös kesän mukavuutta.
Sisustus oli maalattu ja olohuoneeseen hankitut uudet huonekalut.
Kylpyhuoneessa on nyt kävelemässä suihku carerra-marmorilla.
Dupleksin ulkopinta on myös maalattu, uusia ulkokalusteita, uutta propaani-bbq ja kokonaan uusi tuore ilme!
Olemme lemmikkieläinystävällinen ja vain korttelin päässä on hyvä pyörätie kävelemällä pentuja.
Se on yksinkertainen kävelymatka kuuluisalle Windansea Beachille ja lyhyen kävelymatkan päässä paljon hauskoja ravintoloita ja leipomoita.
Kävele oikealle kaupunkiin alle 20 minuutissa ja nauti kymmenistä ravintoloista, kaupoista, antiikkiesineistä ja taidegallerioista, jotka La Jolla on tarjonnut.
La Jollan mökki on paikka, jota et halua lähteä ja joka haluaa palata vuosittain ... Tule ja koe San Diego tässä kauniisti päivitettävässä mökissä.
Se on vain 5 minuutin kävelymatkan kunnes olet hiekalla! Tarjoamme rantapyyhkeet, rantatuolit, sateenvarjot, rantalelut, boogie-levyt ja rantavaunun kaikki nautinnollesi.
Beach Cruiser -pyörät ovat saatavilla pyynnöstä.
On off street parking, oma autotalli moderni tehokas etukuormaus pesukone ja kuivausrumpu.
WiFi ja kaapeli on säädetty ja siellä on erittäin mukava ilmapatja saatavilla omaisuutta ylimääräisiä vuodevaatteet,
Takana patio on kaasugrilli ja tarjoaa paljon yksityisyyttä.
Olemme lemmikkiystävällisiä ja se on vain lyhyen kävelymatkan päässä kaunis puisto ja pyörätie, jossa kaikki paikalliset toimivat koirilla.
TÄRKEÄÄ TIETÄÄ:
Tupakointi on sallittu kaikissa ominaisuuksissamme. Olet tervetullut tupakoimaan kodin ulkopuolella.
Tämä koti sijaitsee rauhallisella alueella ja sopii vain hiljaisempien ryhmien tarpeisiin. Vuokrasopimuksemme sisältää suvaitsevaisuutta koskevat säännöt liiallisesta melusta, käyttöasteesta ja / tai osapuolista. Talletusten hävittäminen ja / tai häätö on ehdottomasti pantu täytäntöön.
Kodit, joissa lemmikit sallivat, on tiettyjä sääntöjä, joita sovelletaan aina. Lemmikkieläimiä ei koskaan jätetä yksin kotona ilman valvontaa. Jos aiot viettää aikaa lemmikistäsi, etsi koiranpennut. Voit soittaa toimistoomme suosituksiin.
Varmista, että olet tyytyväinen näihin sääntöihin ennen vuokraamista La Jollan loma-asunnoissa.