Hotel Excelsior

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Viale Delle Rimembranze, 19, Lanciano, Abruzzo
  • Place, 16th Ball Tattoo by Marco Biondi
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Santuario del Miracolo Eucaristicon kirkko
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Piazza Plebisciton aukio
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Airport, Pescara (PSR-Abruzzon kansainvälinen lentokenttä)
    ‪52 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hotel Excelsior

Hotel Excelsior sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta 16th Ball Tattoo by Marco Biondi.
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta 16th Ball Tattoo by Marco Biondi ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Piazza Plebisciton aukio

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Hotel Excelsior – arvostelut