Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen valet-pysäköinti ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Ravintola, kahvila ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen valet-pysäköinti ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, yhteinen olohuone ja portteri/kantaja. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä
HOTEL CENTRAL tarjoaa 16 huonetta. Huoneissa on erillinen ruokailualue ja myös työpöytä. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous päivittäin ja pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.
HOTEL CENTRAL sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cunuyacu-joki. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen valet-pysäköinti, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja ravintola.
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen valet-pysäköinti
Jos haluat käydä nauttimassa jotain syötävää, majoituspaikasta löytyy kahvila ja ravintola
Mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat yhteinen olohuone, kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa ja juomavesiautomaatti
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Cunuyacu-joki ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Casa de los Marqueses de Miraflores
Majoituspaikasta löytyy ravintola ja kahvila. Hotellinjohtajan kutsut järjestetään päivittäin. HOTEL CENTRAL tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kahvi-/teetarjoilun yleisissä tiloissa, portterin/kantajan ja yhteisen olohuoneen. Ilmainen valet-pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden hotelli sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Tämä hotelli järjestää hotellinjohtajan kutsut joka päivä.
Majoituspaikassa on ravintola.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen ja katettu valet-pysäköinti
Ruoka ja juoma
Päivittäin saatavilla mannermainen aamiainen lisämaksusta klo 6.00–11.00; 3,50 USD per aikuinen ja 3,50 USD per lapsi
Ilmaiset tervetuliaiskutsut joka päivä
Kahvi- ja teetarjoilu yleisissä tiloissa
Kahvila
Ravintola
Perheystävällinen
Erillinen ruokailualue huoneessa
Äänieristetyt huoneet
Mukavuudet
Juomavesiautomaatti
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Asiakaspalvelut
Laukunkantaja
Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
Siivouspalvelu (päivittäin)
Esteettömyys
Ei hissiä
Muuta
Merkityt tupakointialueet
Yhteinen olohuone
Huoneen palvelut/mukavuudet
Kylpyhuone
Yksityinen kylpyhuone
Ruoka ja juoma
Erillinen ruokailualue
Muuta
Työpöytä
Äänieristetyt huoneet
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Ecuadorin arvonlisävero (15 %). Matkustajat, jotka eivät asu maassa, ja joilla on voimassa oleva passi ja turistiviisumi, voidaan vapauttaa arvonlisäverosta (15 %).
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 3.50 USD aikuisille ja 3.50 USD lapsille
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
HOTEL CENTRAL Hotel
HOTEL CENTRAL Latacunga
HOTEL CENTRAL Hotel Latacunga
HOTEL CENTRAL – arvostelut
Arvostelut
2,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
1
2,0/10
Siisteys
2,0/10
Henkilökunta ja palvelu
2,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
2/10 Hirveä
Thomas
23.7.2025
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Incompetent Staff that Tries to Charge You Twice
I arrived at the hotel and the staff could not find my reservation. The staff also claimed hotel does not accept pre-paid reservations as a matter of policy and hence I would have to pay them in cash as they also did not have any way to receive payment by credit card. Since I had insufficient cash on me anyway, I refused to pay twice for what was already way overpriced accommodations in Latacunga, Ecuador.