Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Les Chenes (vuodepaikkoja 4/6. 2 makuuhuonetta)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Les Chenes (vuodepaikkoja 4/6. 2 makuuhuonetta) valokuvagalleria

Ulkoalueet
Sisätilat
Ulkoalueet
Ulkoruokailutilat
2 makuuhuonetta, memory foam -patjalliset sängyt, internet

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesu
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Le Beausset
  • Place, Sainte-Baumen alueellinen luonnonpuisto
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Domaine Cabaudran
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Circuit Paul Ricard (kilparata)
    ‪11 min ajomatka‬
  • Airport, Toulon (TLN-Toulon - Hyeres)
    ‪59 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Les Chenes (vuodepaikkoja 4/6. 2 makuuhuonetta)

Les Chenes on yksinäinen kiinteistön yläosassa, ja ajomatka vie sinut taloon. Sitä ympäröivät Välimeren tammet, ja siinä on pariovet, jotka johtavat ilmavasta olohuoneesta ja kahden hengen huoneesta suoraan terassille. Pergola tarjoaa tervetuloa varjossa kesäauringosta. Hyvin varustetussa keittiössä on nelirenkaiset kaasuliesi ja uuni. Siellä on myös astianpesukone ja iso jääkaappi. Yrtit - rosmariini, timjami ja fenkoli - Provencen ruokia varten ovat aivan oven ulkopuolella. Parivuode on erittäin mukava "muisti-vaahto" patja ja näkymät pariovet. Hyvän kokoisessa olohuoneessa on pöytä ruokailuun viihtyisillä talviöillä ja avotakka, joka sopii erinomaisesti grillaukseen. Sohvat muuttuvat sänkyiksi. Talvella sähkölämmittimet pitävät kaikki huoneet lämpimänä tulipalon kanssa tai ilman. Oikeassa kerrossänkyhuoneessa on ikkuna jokaiselle kerrossängylle ja laivatyyppiset tikkaat. Kylpyhuoneessa on hyvä suihku kylpyammeella, ja siellä on pesukone, WiFi
Tämä mökki sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sainte-Baumen alueellinen luonnonpuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa memory foam -patjallisen sängyn.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille memory foam -patjallisen sängyn
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sainte-Baumen alueellinen luonnonpuisto ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Circuit Paul Ricard (kilparata)
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: internetyhteys

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Memory foam -patja

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Ulkotilat

  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 GBP:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Les Chenes
Vrbo Property
Les Chenes (Sleeps 4/6. 2 Bedrooms) Cottage
Les Chenes (Sleeps 4/6. 2 Bedrooms) Le Beausset
Les Chenes (Sleeps 4/6. 2 Bedrooms) Cottage Le Beausset

Les Chenes (Sleeps 4/6. 2 Bedrooms) – arvostelut