NÀistÀ kahdesta huvilasta on nÀkymÀ yhdelle harvinaisista Guadeloupen laguuneista, jotka ovat merkittÀviÀ pohjansa monipuolisista vÀreistÀ. Ne sijaitsevat 50 metrin pÀÀssÀ vanhasta Saltworksista, sen mangrovesta ja sen valtavista viheralueista suojatuilla alueilla, 10 km: n kuntopolulla meren rannalla : kÀvely, lenkkeily, uinti.
Talot ovat osa 3000 m2: n kiinteistöÀ, mukaan lukien 2 tÀysin itsenÀistÀ huvilaa, 6 hengen luontohuvila (majoitus 260 1552) ja Alizésin huvila (majoitus 370 2084) 8 hengelle. Jokaisella huvilalla on oma uima-allas. Huomaa, kun tarkastelet valokuvia, ensimmÀiset 26 esittÀvÀt Alizés-huvilaa ja 27 °: n huvilan Luonto -kohdasta, pÀÀsevÀt valokuvien kuvateksteihin katsomalla niitÀ
koko nÀytön tila.
Huvilat sijaitsevat 250 m pÀÀssÀ suolalaiturista, yksi saaren 3 purjelautailupaikasta ja surffaussarjasta, kaupallisten tuulien tuuletamalla mÀellÀ, joukossa suuria ominaisuuksia, rauhallisella ja turvallisella alueella kanssa:
PanoraamanÀkymÀ merelle, rannalle, Salinesin koralliriutta ja saaria:
Marie Galante, Dominica, Les Saintes ja Basse Terren rannikko.
Talot ovat osa kiinteistöÀ, jonka pinta-ala on 3000 m2, (viite. Homelidays: 660 4318), mukaan lukien 2 tÀysin itsenÀistÀ huvilaa, Nature-huvilat (viite. Homelidays: majoitus 260 1552) 6 henkilölle ja huvila Alizés (majoitus 370 2084), 8 hengelle.
Villa Nature 6 hengelle, sijaitsee Villa Alizésin vieressÀ 8 hengelle. Kahta huvilaa ei unohdeta, ja ne voidaan vuokrata yhdessÀ tai erikseen (tÀssÀ tapauksessa kÀy viite: 660 4318).
NÀmÀ huvilat erottaa puinen vÀliseinÀ ja kasvillisuus, ja niiden tila on 15 m. Jokaisessa huvilassa on uima-allas "rentoutumiseen". Villa Naturessa on 3 ilmastoitua makuuhuonetta ja olohuone, ja Villa AlizésissÀ on 4 ilmastoitua makuuhuonetta ja olohuone. Koko sitÀ laajentaa veranta terassi 25 m2 merinÀköalalla!
Huviloita vieraili Clévacances-tarkastaja, joka luokitteli ne 4 avainta viidestÀ mukavuuden, varusteiden ja ympÀristön kannalta.
Ne voi vuokrata erikseen 6 tai 8 henkilölle. Tee tÀssÀ tapauksessa varaus yllÀ mainitun valitun huvilan (majoitus) viitteellÀ.
Alennukset myönnetÀÀn oleskelun keston mukaan, 10% 2. viikolla, 15 ja 20% 3. ja 4. viikolla. Hinta kuukaudessa. Kysy oleskelun tarkka hinta.
Oleskelu ladata akkuja energialla.
Jokaisessa huvilassa olet turvassa uteliailta silmiltÀ heidÀn 600 m2 metsÀisessÀ ja kukkaisessa puutarhassa, ja kolmella tasollaan jokaisella parilla on taattu yksityisyys. Makuuhuoneissa on kaikki mukavuudet, kylpyhuone, wc ja pohjakerroksen sviitti muiden makuuhuoneiden lisÀksi, pukuhuone ja uima-allas ja puutarha-alue, katso ph: 2. Jokaisella tasolla on oma nÀkemys saarista. Julienne siivoo paketin kerran viikossa, puutarhanhoito ja uima-altaan yllÀpito sisÀltyvÀt hintaan.
Vaikka uima-altaan tasolla valitsemme laiskotelun aurinkotuoleilla, toiset mieluummin lautapelissÀ puutarhapöydÀllÀ paitsi varjossa, jonka tuulet ovat jatkuvasti tuulettaneet.
Jokaisessa huvilassa on 6 metrin rentouttava uima-allas, upotetut penkit maiseman ihailemiseksi lasikaiteiden kautta, 2 uima-altaan syvyyttÀ lapsille 1,1 metriÀ ja aikuisille 1,6 metriÀ 1,7 metriÀ.
Ruokakaupat, lihakaupat, leipomot, paikalliset leivonnaiset ja kreolamakkaran pizzeriavalmistaja ovat 1,5 km: n pÀÀssÀ.
Huvilat sijaitsevat erinomaisella paikalla saarella vierailulle. YhtÀ kaukana Guadeloupen 3 pisteestÀ: Pointe des chùteaux'n ja Basse Terren kaupungin vÀlillÀ ja sama Deshaiesin kohdalla.
YlittÀmÀllÀ risteys ja sen rapuvesiputous, sen elÀintarha, upea sademetsÀ ja sen joet, joissa voit myös uida makeassa ylÀosassa, tulet tasaiselle rannikolle ja sen Pigeon-saaren sukelluskerhoille. .
Haluat pitÀÀ hauskaa illalla, tanssia, olet 1/4 tunnin pÀÀssÀ kaikista nÀistÀ juhlapaikoista, mukaan lukien kasino ja elokuvateatteri. Vuonna 2017 avattiin uusi elokuvateatterikompleksi.
St Françoisin golf on 40 minuutin pÀÀssÀ huviloista.
LentokenttÀ 30 minuuttia.