Port Camargue (30) - North Beach - Residence Escale Port Kaksi huonetta - 45 m² - Enintään 6 henkeä. Port Camarguen pohjoisosassa ja satamassa sijaitseva majoituspaikka tarjoaa uima-altaan ja yksityisen pysäköintimahdollisuuden. Tämä huoneisto sijaitsee 2. kerroksessa, ja siihen kuuluu olohuone, jossa on televisio, varustettu keittiö, makuuhuone, jossa on pieni ulkotila, kylpyhuone WC: llä ja pesukone sekä loggia. Suurin osa tästä vuokrasopimuksesta merelle: henkeäsalpaava näkymä venesatamaan ja rantakadulle Mahdollisuus maksaa paikan päällä: Baby Kit: 19. 9 €. Kylpyhuoneen liinavaatteet: 7. 9 €. Levyjen vuokraus + tyynyliina (pt-vuode): 10. 9 €. Levyjen vuokraus + tyynyliinat (iso vuode): 12. 9 €. Puhdistus à la carte T2: 59. 9 €. T2 Tranquility Pack: 84. 9 €. Matkailu vero maksetaan paikan päällä
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Port Camargue Plage Nord. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja pation.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja patio
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Camarguen satama ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Port Camargue Plage Nord
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Uima-altaat/kylpylä
Yleinen uima-allas
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Makuuhuoneet
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Patio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Lähellä meren rantaa
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Yksikön koko: 45 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 9.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Camargue, 1 Bedroom, 6 Persons
Apartment Port Camargue 2 Rooms 6 Persons
Apartment Port Camargue 1 Bedroom 6 Persons
Apartment Port Camargue 1 Bedroom 12 Persons
Apartment Port Camargue, 1 Bedroom, 6 Persons Apartment
Apartment Port Camargue, 1 Bedroom, 6 Persons Le Grau-Du-Roi
13031423905
2-room apartment with pool and parking in Port Camargue – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 3 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
7,0/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
8/10 Hyvä
Olivier G.
13.8.2024
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Séjour Port Camargue
Vacances courtes mais sympathiques.
L'appartement est bien situé et au calme avec une jolie vue sur le port de plaisance, et il est plutôt fonctionnel.
Un seul bémol, au vu des fortes chaleur, une climatisation serait la bienvenue, voir même indispensable...
Olivier G.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu
6/10 Kohtalainen
Laurence C.
27.4.2024
Hyvää: Sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Farniente
Sejour agreable et revigorant
Laurence C.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2024
Arvostelu yhteistyökumppanin sivustolta
10/10 Loistava
Matthieu V.
2.8.2022
Fantastique !!!!
Retour à l'Escale port après quelques années "d'infidélité", les enfants avaient envie d'un retour aux sources. Environnement calme, vue imprenable sur le port, tout est accessible à pied et à vélo, ce qui donne aux enfants une autonomie digne d'un séjour au camping.
L'appartement traversant est rafraichit naturellement, pas besoin de climatisation. Il est très bien équipé, lumineux et très agréable. On s'y sent très bien.
Nous avons passé un séjour magnifique.
Merci beaucoup.