Koko huoneisto
3332 Villetta Adriatico Blu by Barbarhouse
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 3332 Villetta Adriatico Blu by Barbarhouse valokuvagalleria





Koko huoneisto
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ulkotilat
Tutustu alueeseen

via ugolino vivaldi, 2, Lecce, LE, 73100
- Solelunan rantaPlace, Solelunan ranta6 min ajomatka
- Turrisin lidoPlace, Turrisin lido7 min ajomatka
- Leccen obeliskiPlace, Leccen obeliski19 min ajomatka
- Brindisi (BDS-Brindisi Papola Casale)Airport, Brindisi (BDS-Brindisi Papola Casale)51 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Villetta Eliamare
Villetta Eliamare
Lecce
- Keittiö
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Villa Sole
Villa Sole
Lecce
- Uima-allas
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan

3600 Al Giardino Dell`eden by Barbarhouse
3600 Al Giardino Dell`eden by Barbarhouse
Lecce
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi

2506 Villa Sorriso by Barbarhouse
2506 Villa Sorriso by Barbarhouse
Lecce
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ulkotilat
- Grilli

3163 Villino Il Faro by Barbarhouse
3163 Villino Il Faro by Barbarhouse
Lecce
- Ilmainen Wi-Fi

B&B Villa Romina
B&B Villa Romina
Lecce
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan

Holiday Apartment SoleLuna with Sea View, Terrace & Wi-Fi
Holiday Apartment SoleLuna with Sea View, Terrace & Wi-Fi
San Cataldo
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Hinta on 281 €
281 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.

Apartment 'Casa Beatrice' with Private Terrace and Air Conditioning
Apartment 'Casa Beatrice' with Private Terrace and Air Conditioning
Caprarica di Lecce
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
4.4 kautta 5, Loistava, 3 arvostelua
4,4
Loistava
3 arvostelua
Hinta on 171 €
171 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.

Lomamökki Salentossa (Lecce marina)
Lomamökki Salentossa (Lecce marina)
San Cataldo
- Poreallas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
4.7 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 6 arvostelua
4,7
Poikkeuksellisen hyvä
6 arvostelua

Villa Sorriso by BarbarHouse
Villa Sorriso by BarbarHouse
San Cataldo
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
4,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu
Tietoja majoituspaikasta
3332 Villetta Adriatico Blu by Barbarhouse
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu puutarha, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on taulutelevisio.
Huoneissa on taulutelevisio.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Solelunan ranta. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa tarjoaa taulutelevision.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille taulutelevision
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Turrisin lido ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Solelunan ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ilmainen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti
- Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Makuuhuoneet
- Makuuhuone
Viihdetarjonta
- Taulutelevisio
Ulkotilat
- Puutarha
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
- Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 50 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 20.00–0.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 2 viikkoa ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 15.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 150 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.11.–31.3. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–31.10. välisenä aikana 2.50 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Siivousmaksu: 94 EUR per majoitustila per yöpyminen
- Käyttömaksu: 8 EUR per majoitustila per yö
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 50 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 20.00–0.00
- Lakanamaksu: 20 EUR per henkilö per viikko (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista.
Klo 15.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 2 viikkoa ennen saapumista. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Majoituspaikan rekisteröintinumero LE07503591000034909
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
3332 Villetta Adriatico Blu by Barbarhouse Lecce
3332 Villetta Adriatico Blu by Barbarhouse Apartment
3332 Villetta Adriatico Blu by Barbarhouse Apartment Lecce