Koko loma-asunto

Watersmeet

3.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Watersmeet valokuvagalleria

Mökki | Sisätilat
Sisätilat
Mökki | Sisätilat
Ruokailu
Mökki | Sisätilat

Arvostelut

2,0 kautta 10.

Koko koti

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Flat 2, 8-10 Bridge Street, Lyme Regis, England, DT7 3QA
  • Place, Lyme Regis Beach (ranta)
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Marine Theatre
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Lyme Regis Museum
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Airport, Exeter (EXT-Exeterin kansainvälinen lentoasema)
    ‪62 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Watersmeet

Tämän savuttoman mökin palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Mökissä asiakkaiden käytössä on 3 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja DVD-soitin. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneissa on DVD-soitin ja hiustenkuivaaja. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Tämän 3,5 tähden mökin huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone.

Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.

Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lyme Regis Beach (ranta). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 3 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Lyme Regis Beach (ranta) ja Lyme Regis Museum
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Tämä 3,5 tähden mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 3 yksityistä kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Watersmeet Cottage
Watersmeet Lyme Regis
Watersmeet Cottage Lyme Regis

Watersmeet – arvostelut

Arvostelut

2,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Sally

Huonoa: Sisäänkirjautuminen ja viestintä
I messaged the property owner before our visit to request the key code for the property be sent to my telephone number. I also tried to contact them by phone. But couldn’t get a reply. On the day our rental should have started, I again tried to contact the property owner before check-in time and after check-in time to obtain a key code to access the property. Again I could not get an answer. There was a telephone number on the door of the property. We tried that, but it was the same recorded message. I contacted Expedia customer service, who at first just gave me my confirmation number & then also told me they were trying to contact the property owner. When this was unsuccessful I was told I would be put through to another department. I waited on the telephone. But eventually we gave up and returned home. Which luckily was only around 1 1/2 hours away. I did receive a call at 2:30am the following morning offering to find alternative accommodation. I explained that I had returned home and was told I would receive a refund in 5-7 days. That was Tuesday 19th May and as yet I have not received my refund
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026