Chase pois Tyynen valtameren valtameren chill nauttimalla autenttisesta ulkona olevasta suomalaisesta kolmen hengen Finlandia -saunasta ja viiden hengen markiisista kylpytynnyristään. Sinun ongelmasi sulaa pois, kun tarkkailet jytinä surffata vain 50 metrin päässä hiekasta. Kävelymatkan päässä viehättävästä Manzanitan kylästä, Neahkahnie Beach House on yksi upeimmista näkymistä Oregonin rannikolla. Sen ainutlaatuinen suunta Tyynenmeren länteen ja Neahkahnien vuoren pohjoiseen tarjoaa helpon pääsyn rannalle toimintaa ja esteettömät näkymät liikkuvan valtameren aallot, kallioita ja vesiputouksia olohuoneesta ja makuuhuoneista.
Vuonna 2017 uusitulla 1800 neliöjalkaisella 3 makuuhuoneen 3 ½ kylpyammella on avoin pohjaratkaisu katedraalin katolla. Viihtyisät italialaiset nahkasohvat olohuoneessa ovat täydellisiä nauttimaan näkymistä perheelle rannalla, valaiden aaltojen ohitse ja upeista auringonlaskuista. Kaikkia rentouttavalle ja virkistävälle lomalle haluamiasi erityisiä mukavuuksia ovat mukana:, 50-tuumainen taulutelevisio Samsung-TV Sonos PLAYBAR -laitteella, aito suomalainen kolmen hengen Finlandia-sauna, viiden hengen Markiisin kylpytynnyri, kaasugrilli tuulelta suojatussa kannella, hiiligrilli merinäköalan keittotiloihin, puuhella - ja jopa talokitara ja ukulele bluesin soistamiseen.
Kahdessa king-huoneessa on upouusi oma kylpyhuone, ja kolmannessa makuuhuoneessa on erilliset vuoteet. Talon ulkopuolella olevan polun saavuttama, päivänvalossa kellarikerrosbonushuone, jossa on puoli kylpyamme, pelejä, rantaleluja, boogie-levyt - ja paljon muuta, jotta lapset (ja aikuiset) viihdyttävät.
Nahkahnie Beach House on ihanteellinen paikka olla riippumatta siitä, haluatko patikoida Oswald Westin osavaltion puistossa, ottaa kylmää syöksyä, surffata aalloissa, katsella valaita, paahtaa vaahtokarkkeja rannalla tai nauttia kylpytynnyrissä samalla kun lasketaan tähtiä. Vain 90 mailin päässä Portlandista sijaitseva Manzanitan keskusta tarjoaa kauppoja, ravintoloita, kahviloita, julkisen kirjaston ja paljon muuta. Lähistöllä ovat myös Nehalem Bay melontaan ja kalastukseen, Manzanitan golfkenttä ja Oswald Westin osavaltion puisto.