Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Charming villa in Marrakech - Private swimming pool

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Charming villa in Marrakech - Private swimming pool valokuvagalleria

Uima-altaan reunalla on oleskelualue, jossa on aurinkotuoleja, pergola ja hyvin valaistu ulkotila, jossa on kasveja ja taustalla näkyy rakennus.
Näkymä asuinalueelle, jossa on uima-allas, ja aluetta ympäröi vehreä kasvillisuus sekä valkoisin kukin varustetut kasvit.
Huone, jonka ikkunasta avautuu näkymä puutarhaan, jossa on palmuja ja vaaleanpunainen rakennus.
Käytävän päästä avautuu ruokailutila, jossa on kattokruunu, seinillä on kehystettyjä tauluja ja huoneessa on peili.
Sisäpiha, jossa on laatoitettu lattia, metallinen portti ja ruukuissa olevia kasveja.

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

6 makuuhuonetta6 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Marrakech, Marrakech-Safi
  • Place, Avenue Mohamed VI
    ‪8 min ajomatka‬
  • Place, Carré Edenin ostoskeskus
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Menaran puutarhat
    ‪11 min ajomatka‬
  • Airport, Marrakech (RAK-Menara)
    ‪21 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Charming villa in Marrakech - Private swimming pool

Tämän loma-asunnon palveluihin kuuluu ulkouima-allas ja puutarha. Loma-asunnossa on yksityinen uima-allas sekä keittiö ja 6 kylpyhuonetta. Asiakkaiden käytössä on parveke, televisio ja hiustenkuivaaja.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen uima-allas ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Kaikissa huoneissa on keittiö. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tässä loma-asunnossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Jemaa el-Fnaa. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja 6 kylpyhuonetta
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jemaa el-Fnaa ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Marrakech Plaza
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Makuuhuoneet

  • 6 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 6 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Parveke
  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissiä (majoituspaikka katutasossa)
  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 20

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 2 (painoraja: 25 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Charming villa in Marrakech - Private swimming pool – arvostelut