Kivenheiton päässä pieneltä Goudes-rannalta, poikkeuksellinen sijainti pääkadulla, unelmanäkymä tästä 45 m2: n kaksoishuoneistosta, jossa on iso makuuhuone ja terassi, josta on näkymät, ja mezzanine 140-vuoteella. Mahdollisuus ylimääräiseen nukkumiseen olohuoneessa vaihdettavalla sohvalla.
Varustetusta keittiöstä ja olohuoneesta on näköala upeaan 40 m2: n tiikkiterassille. Lähikauppa. Ihanteellinen Goudes-kylän ja purojen tutkimiseen.
Tämä huoneisto on meren rannalla! Jalat vedessä
Goudesin kylä on upean Calanquen kansallispuiston sisäänkäynnin vieressä, joka on pieni osa koskematonta paratiisia. Ihanteellinen paikka tutustua epätyypillisiin paikkoihin, unelmarantoihin ja kauniisiin näkymiin perheen tai ystävien kanssa. Maisemien ja rauhallisuuden muutos taattu.
Pääsee julkisilla liikennevälineillä / bussilla numero 20. Merikuljetus kesällä Marseillen vanhasta satamasta
Koko joukkue, Weber-grilli.