Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Cabaña en la Montaña con Vista a la Ciudad Desde el Jacuzzi

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Cabaña en la Montaña con Vista a la Ciudad Desde el Jacuzzi valokuvagalleria

Ulkoporeallas
1 makuuhuone, Wi-Fi, vuodevaatteet
Ulkopuoli
Ulkoalueet
Ulkopuoli

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Map
Medellín, Antioquia
  • Hospital Pablo Tobon Uribe
    ‪9 min ajomatka‬
  • Atanasio Giradot Stadium
    ‪11 min ajomatka‬
  • Plaza Boteron aukio
    ‪13 min ajomatka‬
  • José María Córdovan kansainvälinen lentoasema (MDE)
    ‪36 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Cabaña en la Montaña con Vista a la Ciudad Desde el Jacuzzi

Mökki, jossa on poreallas
Poreallas ja grillejä kuuluvat tämän savuttoman mökin palveluihin. Mökissä on vuodesohva ja keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on kahvin-/teenkeitin ja älytelevisio.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.

Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Huoneissa on älytelevisio.

Tässä mökissä käytössäsi on poreallas.
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Atanasio Giradot Stadium. Majoituspaikassa on saatavilla poreallas. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittonurkkauksen ja vuodesohvan.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, vuodesohvan ja älytelevision
  • Sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Plaza Boteron aukio ja 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Plaza Mayorin messukeskus
Tämä mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan ja grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki on savuton.

Majoittaja

Wilder perez

Puhutut kielet

Espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas

Internet

  • Saatavilla mökissä: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittonurkkaus

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Grilli

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 215914

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Cabaña en la Montaña con Vista a la Ciudad Desde el Jacuzzi – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.