Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Departamento Microcento a Metros Avda San Martín, Iglesia Jesuita y Plazas
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Departamento Microcento a Metros Avda San Martín, Iglesia Jesuita y Plazas valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone3 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Mendoza, Mendoza
- Place, Avenida San Martín6 min kävelymatka
- Place, Peatonal Sarmiento7 min kävelymatka
- Place, Plaza Independencia (aukio)16 min kävelymatka
- Airport, Mendoza (MDZ-Governor Francisco Gabriellin kansainvälinen lentoasema)13 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

A home on the park
A home on the park
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Ilmastointi
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 2 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Departamento Microcento a Metros Avda San Martín, Iglesia Jesuita y Plazas
Huoneistossa on ilmastointi ja internetyhteys.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Clínica de Cuyo S.A..
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla hiustenkuivaaja
- Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Clínica de Cuyo S.A. ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Avenida San Martín
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.


