Kaunis tÀysin kalustettu hiljattain remontoitu 2 makuuhuoneen 2 kylpyhuoneen rantatalo toisella rivillÀ 100 metrin pÀÀssÀ rannasta Chuburna Puertossa. Upouusi kunnostukset tekevÀt tÀstÀ ihanteellisen valinnan niille, jotka etsivÀt ripausta modernia mukavuutta. Ilmastointi molemmissa makuuhuoneissa sekÀ oleskelutilassa. ja kuuma vesi paineistetulla jÀrjestelmÀllÀ. Langaton internet. Putki video mi casa en chuburna puerto
TÀysin aidatulla takapihalla on suodatettu uima-allas, rivitalo ja kukkapuutarhat - erittÀin tilava ja yksityinen etelÀisellÀ altistumisella, joten siellÀ on PALJON aurinkoa koko pÀivÀn. Ulkosuihku ja wc.
EdessÀ on upea katettu terassi, joka tarjoaa loistavan paikan ripustaa riippumatto ja laiskotella iltapÀivÀllÀ, kun taas Meksikonlahden tuulet ovat hellÀsti kadun toisella puolella.