Koko huoneisto

VILLA MILENA

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan VILLA MILENA valokuvagalleria

Ulkopuoli
Panoraamahuoneisto | Terassi/patio
Majoituspaikan julkisivu
Panoraamahuoneisto | Oleskelualue
Minijääkaappi, uuni, astianpesukone, syöttötuoli

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Mirac bb, Mirac, Kotor Municipality, 85330
  • Place, Kotorin köysirata
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Kotor Bay
    ‪11 min ajomatka‬
  • Place, Kotorin vanhankaupungin muurit
    ‪11 min ajomatka‬
  • Airport, Podgorica (TGD)
    ‪81 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

VILLA MILENA

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas, puutarha ja hiiligrillejä. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on uuni ja astianpesukone.
VILLA MILENA tarjoaa 4 huonetta, joissa on silitysrauta/-lauta. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone.
Tässä huoneistossa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

VILLA MILENA sijaitsee lähellä kohdetta Kotorin köysirata. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan (kauden mukaan). Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 4 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, astianpesukoneen ja silityslaudan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan kauden mukaisessa ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee 11,1 km:n päässä kohteesta Kotor Bay ja 14,6 km:n päässä kohteesta Porto Montenegro
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin ilmaiseksi
VILLA MILENA tarjoaa asiakkaiden käyttöön kauden mukaisen ulkouima-altaan, terassin ja grillejä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 22.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita ja yöpyvät ilmaiseksi
  • Korkeintaan 2 lemmikkiä
  • Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 1.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 30 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 22.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kausiluontoinen uima-allas avataan 01. toukokuuta ja suljetaan 01. lokakuuta.

VILLA MILENA – arvostelut