Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

suncoast stays mombasa

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan suncoast stays mombasa valokuvagalleria

1 makuuhuone
Sisätilat
Sisätilat
Ulkoalueet
Oleskelualue

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Mwembe Legeza, Mombasa County
  • Place, Haller Park
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Bamburi Beach (ranta)
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Nyali Beach
    ‪12 min ajomatka‬
  • Airport, Mombasa (MBA-Moin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪20 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

suncoast stays mombasa

The whole group will enjoy easy access to everything from this centrally located place.Its only 3 min walk from the main road and 7 mins from the mall. Shops,stores, healthcare and entertainment are easily accessible and the beach is 8mins drive away. We have fast speed internet, water boiler, microwave, fridge and a complete kitchen for you. Self checkin is possible and cleaning is done every second day.
Guest access
Guest can access the whole space
Other things to note
All payment for the total days you are booking must be paid before stay.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Haller Park.
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Haller Park ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta City Mallin ostoskeskus

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

suncoast stays mombasa – arvostelut