CENTRAL asunto sijaitsee kauniilla alueella Antigonessa .. Se on hiljainen ja tilava 95M2 super TERRACE puoli peitetty 40M2, puita, joissa on mukava elää suurimman osan vuotta ... Yksityinen pysäköinti sijaitsee asuinrakennuksen kellarissa.
4-huoneen huoneisto, johon sisältyy 3 makuuhuonetta, mahtuu 7 henkilöä plus vauva. Vauvan sänky pyynnöstä. Siinä on käännettävä ilmastointi, 2 TV, Internet kuitua. Täysin varusteltu keittiö, jossa astianpesukone, jääkaappi / pakastin, uuni, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, leivänpaahdin, vedenkeitin., Terassi, jossa on grilli ja 2 aurinkotuoleja. Lakanat ja liinavaatteet toimitetaan.
Ihanteellisella paikalla kauniilla ANTIGONE-monumentaalialueella, komedian ja historiallisen keskustan juurella, mutta myös Polygonen suuressa ostoskeskuksessa, aurinkoisilla kahvila-terassiravintolailla, suurimmalla media-alueella kaupungissa ja sen olympia-uima-altaalla ja kaikki jalankulkijoiden vyöhykkeellä, joka sallii kävelyä ja lenkkeilyä.
Raitiovaunupysäkki 2 askeleella mahdollistaa säteilyn kaikissa kaupungin kulmissa ja myös RANSKOISSA. Nopea ja suora pääsy A9-moottoritielle ja lentokentälle kuljetusmatkalla.
10%: n promootio 8.-18. Kesäkuuta.