Koko huoneisto

Apt 4 ppl with balcony, near the ski runs

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Apt 4 ppl with balcony, near the ski runs valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ulkoalueet
Sisätilat
Televisio
Lumi- ja hiihtourheilulajit

Arvostelut

6,6 kautta 10.

Koko huoneisto

1 kylpyhuone4 henkilöä23 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Morillon
  • Place, Morillon laskettelukeskus
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Les Esserts -hiihtohissi
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Samoens-laskettelukeskus
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Geneve (GVA-Geneven kansainvälinen lentoasema)
    ‪59 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Apt 4 ppl with balcony, near the ski runs

Huoneisto sijaitsee lähellä rinteitä ja tarjoaa asiakkaittensa käyttöön pyykinpesutilat ja puutarhan. Huoneistossa on pyykinpesukone ja patio sekä keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni. Asiakkaiden käytössä on vuodesohva, televisio ja kahvin-/teenkeitin. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Huoneessa on patio. Keittiö, jossa on jääkaappi, astiat/ruokailuvälineet ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Tässä huoneistossa käytössäsi on hiihtoyhteys rinteeseen.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Morillon laskettelukeskus. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja pation.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja pation
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla hiihtoyhteys rinteeseen
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Morillon laskettelukeskus ja Les Esserts -hiihtohissi
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön hiihtoyhteyden rinteeseen, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Hiihto

  • Hiihtoyhteys rinteeseen

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Patio
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu pyynnöstä

Tekemistä

  • Hiihtoyhteys rinteeseen

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha
  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Yksikön koko: 23 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Checkin 16:00-19:00

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Syöttötuoli: 5 EUR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 7419000034586
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

404260

Apt 4 ppl with balcony, near the ski runs – arvostelut

Arvostelut

6,6
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 2 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

7,6/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Farid A.

Huonoa: Siisteys
Yöpyi 7 yötä helmikuussa 2024

4/10 Huono

phaedra e.

Kleine gedateerde studio max 2 personen

Volgens ons is het niet mogelijk hier met 4 personen te verblijven. Zo kan je bvb niet meer in de badkamer eenmaal het zetelbed in de living is opengeklapt. Goed om weten is dat het zich op de tweede verdieping bevindt en er geen lift is in het gebouw. Er is ook geen wifi, de ski locker was op slot en er waren alleen wat stoffige dekens. Dikke pluim voor de receptie dame van Vacanceole die een locker regelde in een ander gebouw en ons twee donsdekens leende.
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2024

4/10 Huono

Olivier F.

Hyvää: Siisteys

Studio ski au pied des pistes propre mais désuet

2 lits clic-clac dont un peu confortable avec un lit simple superposé au-dessus. Il serait bon de remplacer les couvertures qui encombrent les placards par des couettes. Assez sombre avec une vue barrée par un mur en béton. Dommage aussi que le propriétaire ne mette pas à disposition son caisson à ski pourtant vide. Néanmoins propre et fonctionnel. TB pour deux, avec deux jeunes enfants au maximum.
Yöpyi 7 yötä helmikuussa 2024

10/10 Loistava

stephanie M.

Hyvää: Siisteys

Très bonne expérience, à refaire sans hésiter

Appartement très propre et très agréable malgré la petite superficie. Literie confortable. Localication hyper pratique car au pied des pistes. Consignes claires en cas d'arrivée tardive. Très bon séjour dans cette location.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2023