Koko huoneisto

1 Bright Point Apartment 1503

3.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 1 Bright Point Apartment 1503 valokuvagalleria

4 ulkouima-allasta
Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta, pääsy uima-altaalle, valtamerinäköala | 2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, vauvansängyt, lisävuoteet
Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta, pääsy uima-altaalle, valtamerinäköala | Oleskelualue | Televisio, DVD-soitin
Majoituspaikan julkisivu
Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta, pääsy uima-altaalle, valtamerinäköala | Parveke

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kuntosali
  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Pesulapalvelut

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
146 Sooning St, Nelly Bay, QLD, 4819
  • Place, Magnetic Island National Park (kansallispuisto)
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Magnetic Island Golf Course
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Horseshoe Bay Beach
    ‪7 min ajomatka‬
  • Airport, Townsville, Queensland (TSV)
    ‪38 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

1 Bright Point Apartment 1503

Huoneisto, jossa on keittiö ja kalustettu parveke
Tässä asuinrakennuksessa on 4 ulkouima-allasta, kuntosali ja lastenallas. Omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat. Huoneistossa on syvä kylpyamme sekä keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, ruokailualue, televisio, digitaalikanavat sekä DVD-soitin. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa.
Ilmastoiduissa huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja DVD-soitin. Huoneessa on kalustettu parveke. Huoneissa on oleskelualue. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.

Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Digitaalikanavat takaavat viihteen. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Siivous on saatavilla viikottain.

Käytössäsi on 4 ulkouima-allasta, kuten myös lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu kuntosali.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Magnetic Island National Park (kansallispuisto). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä 4 ulkouima-allasta ja kuntosalin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi syvän kylpyammeen ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan 4 ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Magnetic Island National Park (kansallispuisto) ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Massage on Magnetic
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön 4 ulkouima-allasta, kuntokeskuksen ja lastenaltaan. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös terassin ja pyykinpesutilat. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä 3,5 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: 147 – 153 Sooning St, Nelly Bay, Magnetic Island 4819.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita on saatavilla 20 AUD:n suuruista maksua vastaan per yö.
  • Vauvansänky on saatavilla 20 AUD:n suuruista maksua vastaan per yö.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Vauvansänky: 20 AUD per yö
  • Lisävuode: 20 AUD per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn ja lisä-/varavuoteen
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: 147 – 153 Sooning St, Nelly Bay, Magnetic Island 4819
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
  • Tämä huoneisto ei salli alkoholia tiloissaan.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

1 Bright Point Apartment 1503 Nelly Bay
1 Bright Point 1503 Nelly Bay
1 Bright Point 1503
1 Bright Point 1503 Nelly Bay
1 Bright Point Apartment 1503 Apartment
1 Bright Point Apartment 1503 Nelly Bay
1 Bright Point Apartment 1503 Apartment Nelly Bay

Arvostelut

1 Bright Point Apartment 1503 – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

10/10

Siisteys

10/10

Palvelut/mukavuudet

10/10

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

Arvostelut

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The close proximity of shopping, transport and beach. The view over the water tp Townsville was spectacular.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2021

10/10 Loistava

Mark

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Great Apartment

We stayed for 20 nights over Xmas and New Year, the apartment was spacious and clean. We had 2 couples so having the 2 bedrooms and 2 bathrooms were great and the view was amazing,will definitely come back
Great view
Lots of space
Yöpyi 10 yötä joulukuussa 2020