Beachside Apartment 13
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Beachside Apartment 13 valokuvagalleria





Arvostelut
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Ilmastointi
- Kuntosali
- Pyykinpesu
- Keittiö
Tutustu alueeseen

- Magnetic Island National Park (kansallispuisto)Place, Magnetic Island National Park (kansallispuisto)3 min kävelymatka
- Nelly Bay BeachPlace, Nelly Bay Beach5 min kävelymatka
- Massage on MagneticPlace, Massage on Magnetic7 min kävelymatka
- Townsville, Queensland (TSV)Airport, Townsville, Queensland (TSV)39 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Island Leisure Resort
- Uima-allas
- Poreallas
- Keittiö
- Kuivausrumpu

Peppers Blue on Blue
- Uima-allas
- Kylpylä
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi

Grand Mercure Apartments Magnetic Island
- Uima-allas
- Poreallas
- Keittiö
- Pyykinpesukone

Ardo
- Uima-allas
- Kylpylä
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi

Waters Edge Townhouse 4
- Uima-allas
- Lastenallas
- Ilmastointi
- Pyykinpesu
Tietoja majoituspaikasta
Beachside Apartment 13
Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Kaapelikanavat takaavat viihteen. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Siivous on saatavilla viikottain.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 2 kylpyhuonetta
- Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
- Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
- Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Magnetic Island National Park (kansallispuisto) ja 8 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Nelly Bay Beach
Tämä 4 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Uloskirjautuminen
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Sisäänpääsy
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita on saatavilla 20 AUD:n suuruista maksua vastaan per yö.
- Vauvansänky on saatavilla 20 AUD:n suuruista maksua vastaan per yö.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Vauvansänky: 20 AUD per yö
- Lisävuode: 20 AUD per yö
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Lisämaininnat
- Otathan huomioon, että tämä majoituspaikka voi hylätä varaukset, jos ne on tehty ryhmätapahtumiin tai juhliin, kuten polttareihin, osallistumista varten.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Beachside Apartment 13 – arvostelut
Arvostelut
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan