Joy Country Mökki sijaitsee kauniilla mäkiä, eteläreunalla Texas Hill Country. Olemme vain 10 minuuttia joko Seguin, San Marcos tai Seguin ja noin 35 minuuttia San Antonio tai Austin. Talo näkymät mökki puutarha ja pieni lampi suosimissa villieläimiä. Asetus on yksi liikkuvan hils ja pientilojen - rauhallinen, rauhallinen paikka - mutta se on vain muutaman minuutin päässä ostosmahdollisuuksia, ravintoloita ja paikallisia nähtävyyksiä. Se on hyvä paikka lomailla, häämatka, tai päästä pois. Suuri edessä kuisti ja puutarha-alue on ihanteellinen paikka rentoutua ja rauhoittua. Hiiligrilli on myös niille, jotka nauttivat ulkona ruoanlaitto.
Olohuoneessa on noin 1850: n hirsimökki, joka on huolella restauroitu. Loput Talo on vastikään rakennettu käyttäen vanhoja materiaaleja, jolloin kotiin viehättävä, maalaismainen tunnelma. Se on kalustettu ja sisustettu maan antiikkia, tilkkutäkki peittoja ja "Texas aarteita." Iso keittiö, ruokailutila, olohuone on tarpeeksi suuri perheellesi koota. Keittiö on täysin varustettu täysikokoinen laitteet, kattilat ja pannut, astiat ja ruokailuvälineet. Koti on 3 makuuhuonetta. Makuuhuoneessa on queen bed. Toisessa makuuhuoneessa on kaksi parivuodetta ja kolmas makuuhuone on kaksi erillistä sänkyä. On myös futon olohuoneessa.
Talossa on kaikki viehätys, että vain hirsimökki voi ovat yhdistettynä majoitusta 21. vuosisadalla. Se on keskuslämmitys ja ilmastointi, satelliitti-tv ja kodinhoitohuone, jossa pesukone ja kuivaaja. Joten tule käymään ja koe kaikki maamme koti on tarjota.
Myös samassa 60 hehtaarin kokoisella tontilla olemme juuri sisustettu 100-vuotta vanha maalaistalo for loma-asunnolle. Se sijaitsee kukkulalla ja sieltä on upeat näkymät maaseudulle. Se on samanlainen mukavuuksia Joy Country Cabin ja on tilavampi, joten se voi helpommin majoittaa suurempia ryhmiä. Soita tai lähetä sähköpostia kysyä joko Cabin tai talo.
Avainsanat: New Braunfels talo, San Marcos talo, Seguin talo, talo, hirsimökki