TÀmÀ hotelli sijaitsee keskeisellÀ paikalla Pleasure Islandilla Gulf Shores / Orange Beach -linjalla. Se on noin kymmenen minuutin pÀÀssÀ Floridan / Alabaman viivasta, jossa surullisen FloraBama-loungeen on tullut ikinÀ.
SiinÀ on yksi king-size-makuuhuone, jossa on tÀysin varustettu kylpyamme ylÀkerrassa ja vuodesohva ja tÀysi kylpyamme alakerrassa. Se on 707 neliömetriÀ tÀysin varusteltu keittiö, kirjoja, pelejÀ, rantaleluja, kaikki lakanat ja pyyhkeet sekÀ pinottava pesukone / kuivausrumpu.
MeillÀ on neljÀ uima-allasta, joista yksi on lÀmmitetty sekÀ lapsi-allas. NÀiden fanien tenniskentÀt ovat toisessa kerroksessa.
TÀmÀ yksikkö on kolmannessa kerroksessa, kyllÀ on hissejÀ, joissa on runsaasti kÀrryt ladata ja ladata tavaraa. HyvÀ osa on, kun pÀÀset pois hissistÀ ja kÀvelet kaksinkertaisten ovien lÀpi, se on ensimmÀinen oikealla oleva yksikkö.
Kuten nÀet kuvissa, istumme suoraan hiekkaan ja kÀvelytie uima-altaasta hiekkaan on noin 15-20 metriÀ.
Ostin tÀmÀn yksikön viime toukokuussa ja useimmat asunnot kÀyttÀvÀt siivoojia, joiden tarkastajat ovat sen takana. Ne sallivat noin 30 minuutin ajan, kun tyttö puhdistaa. Löysin sÀngyn alla olevat perunalastupussit ja pölyÀ niin, ettÀ terveys sallii puhdistaa ja puhdistaa tÀmÀn yksikön ikÀÀn kuin olisin siellÀ, ja kestÀÀ kaksi tuntia sen tekemiseksi oikein
Olen jo kommentoinut eroa. Kaikki kommentit otetaan huomioon. Olen avoinna ympÀri vuorokauden auttamaan sinua huoltoon, kysymyksiin, apuun, jota saatat tarvita.
Juoksin charter-veneliiketoiminnan seitsemÀn vuotta ja asiakaspalveluni on nimeni. Haluamme, ettÀ tulet takaisin ja nÀhdÀ meidÀt tulevina vuosina.