48 @ Baristo on yksityinen porteilla, vain muutaman minuutin päässä Palm Springsin keskustasta. Tämä kaupunkiasunto (johon kuuluu vierasmaja) SLEEPS 10, on tyylikäs ja moderni, ja se on vuosisadan puolivälissä modernia. Tämä täysin kalustettu koti poissa kotoa on 2 makuuhuonetta ja 2. 5 kylpylä (yksi on amme) 50 jalka katot! Yksi queen-vuode molemmissa makuuhuoneissa omilla kylpyhuoneilla. Lisäksi jokaisessa makuuhuoneessa on oma ROKU-TV. Tämä koti on oma uima-allas, poreallas ja pesukone / kuivausrumpu. Yksi sisätilapysäköinti sisältyy hintaan, ja siellä on runsaasti katupysäköintiä.
Guest House on täydellinen paikka laitoksille tai lapsille, ja siinä on oma king-vuode ja täysi sänky yläkerrassa ja alla oleva sohva. Siihen kuuluu myös täydellinen kylpyhuone, jääkaappi ja oma televisio (vain ei liesi).
Lyhyen korttelin päässä on PS: n julkinen kirjasto, Ralphs Supermarket, metro ja Starbucks, tai kävele Palm Springsin keskustassa noin 15 minuutissa tai vieraspolkupyörät noin 5 min. Keskustassa palmu Springs on lukuisia kauppoja, ruokailutila ja yöelämä.
Tärkeimmässä kaupunkitalossa on 2 queen-size-vuodetta ja erittäin suuri L-muotoinen sohva. Guess-talossa on 1 King, 1 Full ja pullout. Pieni alennus, jos haluat yhden tai toisen erikseen.