Koko huoneisto
Apto Sexta 103
2.0 tähden majoituspaikka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Apto Sexta 103 valokuvagalleria





Koko huoneisto
3 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
Tutustu alueeseen

11-45 Cl. 6, Pereira, Risaralda, 660003
- Parque ArboledaPlace, Parque Arboleda3 min kävelymatka
- Victorian ostoskeskusPlace, Victorian ostoskeskus13 min kävelymatka
- Plaza de Bolivar (aukio)Place, Plaza de Bolivar (aukio)18 min kävelymatka
- Matecañan kansainvälinen lentoasema (PEI)Airport, Matecañan kansainvälinen lentoasema (PEI)14 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Zentrico Hotel
Pereira
Zentrico Hotel
Pereira
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Siivous
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
4.3 kautta 5, Loistava, 38 arvostelua
4,3
Loistava
38 arvostelua
Hinta on 36 €
36 €
4.5.–5.5.

Cerritos Premium Tower & Mall
Pereira
Cerritos Premium Tower & Mall
Pereira
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.1 kautta 5, Erittäin hyvä, 40 arvostelua
4,1
Erittäin hyvä
40 arvostelua
Hinta on 40 €
40 €
7.5.–8.5.

M1145 Loft
Pereira
M1145 Loft
Pereira
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
- Siivous
3.9 kautta 5, Hyvä, 30 arvostelua
3,9
Hyvä
30 arvostelua
Hinta on 15 €
15 €
5.5.–6.5.

Epic Suites x Ahead
Pereira
Epic Suites x Ahead
Pereira
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
4.4 kautta 5, Loistava, 96 arvostelua
4,4
Loistava
96 arvostelua
Hinta on 33 €
33 €
5.5.–6.5.

Ayenda Bee Hotel
Pereira
Ayenda Bee Hotel
Pereira
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Siivous
4.3 kautta 5, Loistava, 4 arvostelua
4,3
Loistava
4 arvostelua
Hinta on 24 €
24 €
3.5.–4.5.

Hotel Pereira 421
Pereira
Hotel Pereira 421
Pereira
- Ilmainen Wi-Fi
- Businesspalvelut
- Pyykinpesu
- Huonepalvelu
4.6 kautta 5, Upea, 35 arvostelua
4,6
Upea
35 arvostelua
Hinta on 21 €
21 €
3.5.–4.5.

Hotel Rosales Suites
Pereira
Hotel Rosales Suites
Pereira
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Aamiainen saatavilla
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
4.5 kautta 5, Upea, 17 arvostelua
4,5
Upea
17 arvostelua
Hinta on 25 €
25 €
3.5.–4.5.

Selva Maria Hotel Boutique
Zona Colonial
Selva Maria Hotel Boutique
Zona Colonial
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 12 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
12 arvostelua
Hinta on 46 €
46 €
3.5.–4.5.

La Iguana Café y Más
Pereira
La Iguana Café y Más
Pereira
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu

Epic Suite 513 Deluxe Aeropuerto
Pereira
Epic Suite 513 Deluxe Aeropuerto
Pereira
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
- Ulkotilat
3.4 kautta 5, 3 arvostelua
3,4
3 arvostelua
Hinta on 75 €
75 €
3.5.–4.5.
Tietoja majoituspaikasta
Apto Sexta 103
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja pyykinpesukone.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s).
Tämä huoneistohotelli sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parque Arboleda. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja pyykinpesukoneen.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
- Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Parque Arboleda ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Perustajien monumentti
- Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
- Pyykinpesutilat
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Vain kissat ja koirat tervetulleita
- Maksu: COP 40 000 per lemmikki per yöpyminen
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
- Savuton majoituspaikka
Sijainti
- Ostosalueella
- Ostoskeskuksen yhteydessä
- Viihdealueella
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse aikaisintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Turvalokero, yksityinen sisäänkäynti
Lemmikit
- Lemmikit: 40000 COP per lemmikki (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)
- Vain koirat ja kissat sallitaan
- Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta
- Rajoituksia sovelletaan
- Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Kolumbian arvonlisävero (19 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun), jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla ulkomailta sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Kolumbian asukkaita.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikkimaksu: 40000 COP per lemmikki (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista.
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 238800
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
- Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Apto Sexta 103 Pereira
Apto Sexta 103 Apartment
Apto Sexta 103 Apartment Pereira