Nauti Portagen järvestä ja kaikki Huron-joen järvien ketju on tarjolla tässä kauniissa uudessa kodissa.
Kesällä voit nauttia uima-altaasta aivan rannalta pieneltä yksityiseltä rannaltamme tai suoraan laiturilta hiekkarantaiseen lahdelle, joka ulottuu 50 metrin päähän rannasta. Täydellinen lapsille turvallisesti nauttimaan uinnista järvessä. Kelluvat, vesilelut ja hiekkalelut ovat sinun nauttiasi. Käynnistä veneesi DNR-venelaskulla vain tien varrella ja pysäköi se telakalle. Nauti seitsemän järven ketjusta, jossa on suuri uinti, hiekkarannat ja kalastus. Ota yhteyttä meihin mahdollisesta veneiden vuokrauksesta.
Suuri 1-2 perheen tai kaveriporukan nauttimiseksi kesäviikolla hauskaa auringossa
Kätevä sijainti Riverside-pizzalla, Ore Creek-panimolla ja pieni ruokakauppa / viinakauppa aivan kadun toisella puolella talosta.
Vain 15 minuutin päässä Downtown Ann Arborista ja Michiganin yliopistosta. Vain 7 minuuttia ihana Downtown Dexter.
Vuonna kylmempiä kuukausia sen jää kalastaja paratiisi. Kävele oikealle ulos telakasta jään päälle ja aseta shanty niin pitkälle järvelle, kuin voit mennä, ja lämmin talo on mukava sulattaa sisään.