Huoneistohotelli

Art House Apartments by Adrez Living

4.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Art House Apartments by Adrez Living valokuvagalleria

Two Bedroom Apartment with Balcony | Oleskelualue | 39–tuumainen taulutelevisio, jossa satelliittikanavat
Ruokailu
Designer-hygieniatuotteet, hiustenkuivaaja, bidee, pyyhkeet
Sisäänkäynti
Sisätilat

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Krizovnicka 12, Prague, 11000
  • Place, Kaarlen yliopisto
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Vanha kaupunginaukio
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Kaarlensilta
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Airport, Praha (PRG-Václav Havel)
    ‪20 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto, 1 makuuhuone

  • Näkymä kaupungille
  • 51 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Two Bedroom Apartment with Balcony

  • Näkymä kaupungille
  • 120 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Art House Apartments by Adrez Living

Express-uloskirjautuminen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja kielitaitoinen henkilökunta kuuluvat tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, satelliittikanavat sekä ruokailualue ja oleskelualue.
Art House Apartments by Adrez Living tarjoaa 7 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja designer-hygieniatuotteet. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on oleskelualue ja niissä on myös työpöytä. Tämän 4 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. 39-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja kannettava tuuletin.

Art House Apartments by Adrez Living sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vanha kaupunginaukio. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta) ja kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan (lisämaksusta). Tässä 4 tähden huoneistohotellissa on 7 huoneistoa 4 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, olohuoneen ja ruokailualueen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat kielitaitoinen henkilökunta ja hissi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteista Kaarlen yliopisto ja Rudolfinum
  • Lentokenttäkuljetukset ja kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan saatavilla maksusta
Art House Apartments by Adrez Living tarjoaa asiakkaiden käyttöön kielitaitoisen henkilökunnan, express-uloskirjautumisen ja hissin. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ja kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan ovat saatavilla lisämaksusta.

Tämä art deco -tyylinen huoneistohotelli on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
  • Ympärivuorokautiset meno-paluulentokenttäkuljetukset pyynnöstä lisämaksusta
  • Nouto rautatieasemalta (lisämaksusta)

Perheystävällinen

  • Ilmainen vauvansänky
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)
  • Syöttötuoli

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Allergiatestatut vuodevaatteet
  • Lakanat saatavilla
  • Lisä-/varavuode: EUR 20 per yö

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Designer-hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • 39–tuumainen taulutelevisio ja satelliittikanavat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Kannettava tuuletin
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä hissille
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Pimennysverhot
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Historiallisella alueella
  • Kaupungin keskustassa
  • Lähellä metroasemaa
  • Ostosalueella

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • 1 rakennus
  • 4 kerrosta
  • 7 majoitustilaa
  • Art deco -arkkitehtuuri
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet
  • Äänieristys

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä ja rautatieasemalta. Kuljetusten järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 24 tuntia ennen saapumista. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Yksi korkeintaan 2 vuotta vanha lapsi yöpyy ilmaiseksi, jos hän käyttää huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita on saatavilla 20.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per yö.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 27 EUR per ajoneuvo yhteen suuntaan
  • Lisävuode: 20.0 EUR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tämä majoituspaikka pidättää oikeuden tehdä valtuutuksen asiakkaan luottokortille ennen asiakkaan saapumista.
Meluttomia huoneita ei voida taata
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Art House Apartments by Adrez Living tarjoaa kuljetukset lentokentältä ja rautatieasemalta (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon 24 tuntia ennen saapumista antaaksesi saapumistietosi. Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Tämä majoitusliike veloittaa maksun kokonaisuudessaan, jos maksat yöpymisen paikan päällä etkä varauksen tekemisen yhteydessä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Yksi korkeintaan 2 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi samaan huoneeseen vanhemman tai huoltajan kanssa, jos hän käyttää huoneessa jo olevia sänkyjä.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Art House Apartment Prague
Art House Prague
House Art
The Art House
Art House Apartments by Adrez
Art House Apartments by Prague Residences
Art House Apartments by Adrez Living Prague
Art House Apartments by Adrez Living Aparthotel
Art House Apartments by Adrez Living Aparthotel Prague

Art House Apartments by Adrez Living – arvostelut

Arvostelut

8,6

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 65 kautta 132 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 46 kautta 132 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 13 kautta 132 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 3 kautta 132 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 5 kautta 132 arvostelua

8,6/10

Siisteys

8,4/10

Henkilökunta ja palvelu

8,4/10

Palvelut/mukavuudet

8,2/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Igor

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
It was great place to stay
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

louise

Fantastic location and excellent apartment.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Farah

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Very nice
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Mary

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Viestintä
Getting access to the apartment was a huge issue. When I rented it, they said I would get my access code and the apartment number a week before arriving. I started asking for it by email about that time, finally got one response that they would send my access code 24 hours in advance. I finally got it less than 24 hours in advance, barely before I left home in the U.S. Then upon arrival the access code did not work. Thanks to Expedia whom I contacted earlier, there was an alternate check-in point I could go to. I went there and they gave me a new access code which also didn't work on the outer door. That evening, I could only get into the apartment when another residence was leaving, in fact two residents because of the outer door and an inner door. At least at my own unit the original code did work. The company had provided a telephone number both by email and at the outside door , with the telephone number that they never answered , although I tried repeatedly . By email I finally got a code that worked on my second day there. The apartment itself was very nice, with upgraded kitchen and bathrooms. But I will never ever rent an apartment without a front desk again.
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Antti

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Iso huoneisto loistavalla sijainnilla

Loistava sijainti, todella iso kahden makuuhuoneen huoneisto. Kaikki toimi kuten pitikin
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

TERESA

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Molto caratteristica, accesso semplice e ben posizionato. La fermata dei tram davanti la struttura, al centro di tutto, possibilità di visitare le strutture più importanti in 5-10 minuti a piedi
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

EUNHO

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä
위치 좋았고, 방이 두개라 편함 다만 방음이 잘 안됨 ㅠ
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Olaya

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Aunque el proceso de recepción de los datos de acceso fue fallido - tuvimos que ir a la recepción del hotel -, el apartamento es espectacular. Céntrico, silencioso, amplísimo, cómodo, súper equipado. El parquet conoció mejores tiempos, pero todo estaba limpísimo. Absolutamente recomendable. La única cosa que hay que saber si vas con maletas grandes o niños en silla es que el ascensor está entre pisos, de modo que hay que o subir o bajar medio piso para acceder a los apartamentos.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Jan-Luca

Hyvää: Palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
Gutes, günstiges Appartment in unmittelbarer Laufnähe zur Karlsbrücke. Das eine Bad hat lediglich deutlich nach Abfluss gestunken, das zweite Bad war aber top.
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2021
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Lennart

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Hade ett centralt läge. Nära till det stora torget i gamla stan. Lätt att knall runt till de olika sevärdigheterna.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Richard

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Prague Art house

The apartment Was very nice, in a good location. There is parking but it's a public car park at £25 per 24 hours I'm not sure why the owner was asking for 90€ again after we paid already! We refused to pay again then he left..
Yöpyi 1 yön elokuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Appartement très bien situé et très propre. Dommage qu'il ne soit pas climatisé même s'il est équipé de ventilateurs dans chaque pièce.
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Avin

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Great place in Prague and very central

The apartment was extremely spacious for the 6 of us. We appreciated that we were supplied with plenty of linens, kitchen supplies and washing detergent (clothes and dishes). The apartment was also kept very clean. The only thing that was disappointing was the distance from the office to the hotel. While only a 7 minute walk, we had 6 pieces of luggage and 2 elderly people and 2 children. It would have been great if we could have met at the apartment to check in.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Wing Luen

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
地方大,舒適。 去天文鐘及其他著名景點都步行可前往
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Bra och fräsch välutrustad lägenhet med utmärkt centralt läge och med bra städning. Det ända negativa kan vara att det var lite lyhört från trapphuset när det var högljudda människor där.
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat
To check in you need to drag your bag 8 mins from the reception to the hotel location. Upon entering you would feel the hotel seems to be dodgy as it was quite dark and the condition of the hotel was quite old.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Joan

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Location, Apartment and Staff were great!
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Im großen und ganzen war die Unterkunft sehr schön außer das die Heizung, es war relativ kühl ( 17 Grad), nicht richtig funktionierte.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
bad arrangement of airport shuttle pick up, confusion in check in, not clearly mentioned to guest how to get into the apartment and life position. apartment is not well clean
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Maria

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Praha - eine fantastische Stadt

Personal an der Rezeption kann leider nichts außer Englisch und Tschechisch. Lärmschutz lässt viel zu wünschen übrig... Ansonsten ist die Wohnung sehr schön.
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Spacious, bathroom were ok - smelly and toilet had problems, a bit loud at night
Yöpyi 6 yötä elokuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Robert

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Great for getaways (up to 6 people)

Fantastic location next to the Rudolfinium (which has underground parking), with a 5~10 minute walk to the city centre, though that does mean the odd loud person at night. Apartment was very spacious, with high ceilings, and a very nice lounge area for eating. It suited a group of 5 people perfectly. Going to the reception (which is not on-site) with heavy luggage can be a bit bothersome.
Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Close to Subway/TRAM、Charles Bridge、Old Town Sq.

Convenient location right in front of a TRAM stop and Subway station Staroměstská is just around the corner of the street. Convenience Store Zabka is just further down the road of the subway station. Newly renovated and equipped with all essentials, with elevator installed (have to walk 1/2 floor to get to elevator though). 5-10 min. walk to Charles Bridge and Old Town Square.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Oliver

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Toppenläge! Men avstånd till receptionen...

Toppenläge! Gångavstånd till karlsbron på bara någon minut. Stora fönster och högt till tak. Bekväm säng och rätt bekväm bäddsoffa. Nya lakan och handukar när man kommer tillbaka efter en dagsutflykt. NACKDELEN dock är att receptionen låg för våran del ca 10min gångavstånd, vilket var lite jobbigt, då vi fick ta oss dit med resväskor för att checka in och sedan checka ut. Men skulle absolut boka samma ställe igen, det var ett toppenbesök!
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2018
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
Need to check in at another position which is about 10 minutes walk from this hostel. Quite inconvenient to me as we are carrying a big luggage. Staff is very nice and helpful, and the hostel is clean and nice. The position is very good. Just about 3-5 minutes walk from the St. Charles Bridge.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2018