Huoneistohotelli
Hotel Suites Regente
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hotel Suites Regente valokuvagalleria





Arvostelut
9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

1618 Av. 5 de Mayo, San Andrés Cholula, Pue., 72810
- Place, Universidad de las Américas Puebla3 min kävelymatka
- Place, Container City7 min kävelymatka
- Place, Cholulan pyramidi11 min kävelymatka
- Airport, Puebla, Puebla (PBC-Pueblan kansainvälinen lentoasema ”Hermanos Serdán”)35 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone, näköala pihalle kuvat

Kahden hengen deluxe-huone, näköala pihalle
Deluxe-sviitti
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Four Points By Sheraton Puebla
Four Points By Sheraton Puebla
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
4.7 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 1 256 arvostelua
Hinta on 61 €
sisältää verot ja maksut
20.3.–21.3.
Tietoja majoituspaikasta
Hotel Suites Regente
Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, ruokailualue ja oleskelualue.
Hotel Suites Regente tarjoaa 30 huonetta, joissa on tallelokerot. Huoneissa on oleskelualue. Tämän 4 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.
Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; paikallis- ja kaukopuhelut sekä kansainväliset puhelut ovat ilmaisia (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous on saatavilla päivittäin.
Hotel Suites Regente sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Universidad de las Américas Puebla. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Tässä 4 tähden huoneistohotellissa on 30 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, 2 kylpyhuonetta ja ruokailualueen
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))
- Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cholulan pyramidi ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Angelopolisin ostoskeskus
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista.
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Hotel Suites Regente – arvostelut
Arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
9,4/10
Siisteys
9,6/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat








