Koko huoneisto
Casa Alexander in Riva del Garda
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Casa Alexander in Riva del Garda valokuvagalleria





Koko huoneisto
3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta5 henkilöä110 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Riva del Garda, TN
- Place, Riva del Garda Museo Civico (museo)3 min kävelymatka
- Place, La Roccan linnoitus5 min kävelymatka
- Place, Ponalen vesivoimala6 min kävelymatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartments Canarino
Apartments Canarino
- Uima-allas
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 2 arvostelua
Hinta on 237 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Tietoja majoituspaikasta
Casa Alexander in Riva del Garda
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu grillejä, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa on 2 kylpyhuonetta ja liesi.
Casa Alexander in Riva del Garda tarjoaa 6 huonetta.
Casa Alexander in Riva del Garda sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Marcon portti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tässä 2,5 tähden asuinrakennuksessa on 6 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 2 kylpyhuonetta ja lieden.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille 2 kylpyhuonetta ja lieden
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Sijaitsee 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lago di Ledro ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Limone sul Gardan satama
Casa Alexander in Riva del Garda tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.








