Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
House sleeps 8/10 with enclosed grounds. Pets welcome!
Loma-asunto, jossa on keittiö
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu pyykinpesutilat, puutarha ja grillejä. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on uuni, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta ja televisio.
Huoneissa on hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Queuillen Näköalapaikka. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee 11,6 km:n päässä kohteesta Gour de Tazenatin järvi ja 13,7 km:n päässä kohteesta Queuillen Näköalapaikka
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Makuuhuoneet
5 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Saippua
Suihku
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
3 lemmikkiä yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
Savuton majoituspaikka
Majoittajan kommentti: Un cendrier est à disposition
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Korkeintaan 3 lemmikkiä
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Sallitut tapahtumat: perhejuhlat and syntymäpäiväjuhlat
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Un cendrier est à disposition
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 12
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
House sleeps 8/10 with enclosed grounds. Pets welcome! – arvostelut
Arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 5 arvostelua
10–Loistava
4
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 5 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Tiphaine d.
26.10.2025
Hyvää: Siisteys
Super week end entre amis avec enfants dans une belle région !
Tiphaine d.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2025
10/10 Loistava
Françoise T.
24.10.2025
Hyvää: Siisteys
Tout était très bien sauf le temps !
Françoise T.
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2025
10/10 Loistava
Nath P.
13.10.2025
Hyvää: Siisteys
Très beau gîte, près de la ferme, avec une vue sûr la campagne superbe.Le gîte est très bien aménagé pour recevoir une grande famille, les pièces sont spacieuses et lumineuses. Nous avons pu déjeuner dans le jardin.
Nath P.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
8/10 Hyvä
Margaux A.
28.8.2025
Hyvää: Siisteys
Vaste maison idéalement située entre l'axe autoroutier et les lieux touristiques. La disposition des pièces a permis le séjour en famille, et donc avec des rythmes différents, facile en évitant de se trouver en dessous de la chambre où le bébé faisait ses siestes (isolation faible, mais pour des vacances c'est moins gênant). 2 salles de bain et 2 WC, c'est parfait. Et la présence des vaches a fait énormément plaisir à notre fils qui adorait les regarder rentrer en fin de journée. Encore merci