Hotelli sijaitsee ihanteellisella paikalla rauhallisessa keskustassa, 100 metrin päässä merestä, täysin remontoitu talo ja kaikki modernit mukavuudet. Kaksi vanhempien sviittiä.
Valoisa ja miellyttävä oleskelu näköalalla kauniiseen puutarhaan, jossa on grilli ja plancha.
Viehättävä katettu terassi antaa sinulle mahdollisuuden nauttia tämän talon erittäin miellyttävästä ulkotilasta ilman mitään.
Uusi ja täysin varustettu keittiö (astianpesukone, jääkaappi ja integroitu uuni, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, vedenkeitin jne.)
Seinään kiinnitettävä televisio, jossa on Canal Sat ja kaikki mahdolliset kanavat.
Yksityinen pysäköintipaikka.
Kävele rannalle, jota seurataan koko kesäkauden ajan ja kaikenlaisia kauppoja (leipomo, ruokakauppa, apteekki, ravintolat, markkinat joka tiistai ja perjantai ...)
Ympäröivät aktiviteetit ovat lukuisia: ratsastusta, vesi- ja vesiurheilua, merimatkoja satamasta vierailemaan rannikolla ja viehättäviä kyliä, kuten Collioure.