Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Appart Sympa
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Appart Sympa valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone3 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Saint-Denis, Saint-Denis
- Place, Aquanorin vesipuisto12 min kävelymatka
- Place, Sainte Clotilden ranta18 min kävelymatka
- Place, Petit marché de Saint-Denisin tori4 min ajomatka
- Airport, Saint-Denis (RUN-Roland Garros)7 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Select
Hotel Select
- Uima-allas
- Poreallas
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
3.5 kautta 5, Hyvä, 313 arvostelua
Hinta on 109 €
sisältää verot ja maksut
25.3.–26.3.
Tietoja majoituspaikasta
Appart Sympa
Tämä huoneisto tarjoaa merkityt tupakointialueet. Huoneistossa on internetyhteys ja erillinen makuuhuone.
Huoneissa on erillinen makuuhuone.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Aquanorin vesipuisto.
- Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Aquanorin vesipuisto ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sainte Clotilden ranta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








