Port Stephenen veden ihmemaa on turmeltumaton lahden turkoosi vedet, joissa meren seikkailu odottaa! Delfiinien ja valaiden katselu, sukellus ja kalastus kotiovellesi. KiipeÀ polkuradalla Mt Tomaree -puhelulle henkeÀsalpaavan kuvan saamiseksi tÀstÀ upeasta alueesta.
TÀmÀ on paratiisi löydetty!
Kaikki mukavuudet sisÀltyvÀt tÀhÀn tyylikkÀÀsti sisustettuun moderniin huoneistoon, jonka mukana toimitetaan Foxtel.
Kaikki yhdellÀ tasolla, tÀmÀ kevyt ja ilmava ensimmÀisen kerroksen huoneisto on sadon poiminta, johon sisÀltyy laadukkaita sulkeumia;
- Foxtel
- Weber Gas BBQ omalla parvekkeella
- Avoin suunnitelma oleskelutila ja ruokailutila, jossa on 8 paikkaa ruokapöydÀssÀ.
- Ilmastointi
- Tilava pÀÀmakuuhuone kylpyhuoneella
- Suuri kylpyhuone suihkulla yli kylpyammeen ja toinen wc
- SisÀinen pyykki
Nauti myrskyn keittÀmisestÀ Weber gas BBQ -keittiöllÀ omalla suurella katetulla parvekkeellasi viihdyttÀvÀllÀ alueella, josta on nÀkymÀt laguunialtaalle ja eksy auringonlaskun aikaan. Koko lomakeskuksen ympÀröivÀ uima-allas ei ole enempÀÀ kuin 1 metri syvÀ ja tarjoaa upean vesikiertoa tai yli 800 metrin uinnin!
Lasten kahluualueet, lÀmmitetyt kylpylÀt ja houkuttelevat aurinkotuolit suojaisilla ruohoisilla piknik-lahtailla tÀydentÀvÀt uima-altaan kokemusta.
Uima-altaan reunalla sijaitseva baari antaa sinun ruokailla rennosti poistumatta lomakeskuksen kauniista trooppisista ympÀristöistÀ.
Onko kukaan tennistÀ? Saatavilla ilmaisia mailoja, mutta ehkÀ haluat mieluummin kÀydÀ ilmaisella kuntosalilla, jossa on kÀvelykone ja pyörÀ, lÀmmitetty uima-allas tai vain rentoutua japanilaisessa höyrysaunassa!
LÀhellÀ tasainen kÀvelymatka Salamander-kauppoihin, joissa on Ten Pin Bowling tien varrella, kuuluisa Toboggan-juoksumatka ja Nelson Bayn nÀhtÀvyydet ovat kaikki lÀhellÀ.
MitÀ muuta voit tarvita? Tietenkin kauneuden ja rentoutumisen pÀivÀkylpylÀ ja kampaamo!
TÀssÀ huoneistokompleksissa on riittÀvÀt turva-aidat ja CCTV-valvottu pysÀköintialue, jossa on runsaasti pysÀköintitilaa!
Lakanat ja pyyhkeet eivÀt toimiteta kiinteistössÀ, sinulla on mahdollisuus joko vuokrata tai tuoda ne mukanasi, ei lemmikkejÀ eikÀ juhlakÀytÀntöÀ.
Makuuhuone 1 - queen + enuite + kattotuuletin
Makuuhuone 2 - parivuode + yhden hengen sÀnky + huomattava yhden hengen vaahtopatja parisÀngyn alla + kattotuuletin
Â