Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Casa Laberinto - Entre cerros Comfortable 2x2 bed
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Casa Laberinto - Entre cerros Comfortable 2x2 bed valokuvagalleria





Arvostelut
9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Salta, Salta
- Place, Virgen de los Tres Cerritosin pyhättö6 min ajomatka
- Place, Juna pilviin7 min ajomatka
- Place, San Bernandon kukkula11 min ajomatka
- Airport, Martín Miguel de Güemesin kansainvälinen lentoasema (SLA)24 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

RentUp Suites Salta
RentUp Suites Salta
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Ulkotilat
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 35 arvostelua
Hinta on 40 €
8.4.–9.4.
Tietoja majoituspaikasta
Casa Laberinto - Entre cerros Comfortable 2x2 bed
Huoneistossa on erillinen makuuhuone.
Huoneissa on erillinen makuuhuone.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Valle de Lerma.
- Sijaitsee 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Valle de Lerma ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta El Gigante del Norte Stadium (stadioni)
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








