Villa MariSoul - Kaksi huvilaa, joista kussakin on kaksi kerrosta, poikkeuksellinen puutarha, jossa on uima-allas, ulkosuihku, ulkokeittiö, suuri patio, ulkokäyttöön tarkoitettu pöytä jopa 16 hengelle sekä monenlaisia kasveja ja puita kuten hedelmäpuita. Kussakin huvilassa on kaksi kerrosta, pohjakerroksen keittiö, iso olohuone, makuutila ja vierashuone; Yläkerrassa makuuhuone, jossa on uima-allas terassi, iso kylpyhuone ja toinen vierashuone.
Suuri uima-allas ja puutarha ovat yksityiseen käyttöön. Verannalla ja puutarhassa olevat suuret pöydät sekä erilaiset keittiöt sisä- ja ulkopuolella tekevät ateriasta mieleenpainuvan hetken.
Avustaja seuraa joitakin tehtäviä loman aikana, kuten uima-altaan puhdistus ja nurmikon ja ympäröivän luonnon valvonta. On mahdollista viitata hänelle Villa tarvitsee.
Minä ja perheeni ovat edelleen käytettävissä.
Sijainti on ihanteellinen, 3 minuutin ajomatkan päässä merestä, 10 minuutin pyörällä.
Tämä huvila voit kokea meren ja samalla rentoutua vihreän hiljaisuudessa.
Päivän retkiä Pontine-saarille, Välimeren kauneimmista kauneimmista.
-------------------------------------------------- --------------
Muut luksusomistuksemme Roomassa:
http: // www. HomeAway. com / 1131096
http: // www. HomeAway. com / 1660776
-------------------------------------------------- --------------