Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
Casa de las palmas within walking distance of the boardwalk
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Casa de las palmas within walking distance of the boardwalk valokuvagalleria





Arvostelut
6,0 kautta 10.
Koko koti
4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta20 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
San Felípe, BCN
- Place, Malecón San Felipe -katu4 min ajomatka
- Place, South Beach4 min ajomatka
- Place, San Felipen majakka4 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Las Palmas Hotel
Verdugo
Las Palmas Hotel
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Lastenallas
4.2 kautta 5, Erittäin hyvä, 528 arvostelua
Hinta on 98 €
sisältää verot ja maksut
13.5.–14.5.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 10
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Casa de las palmas within walking distance of the boardwalk – arvostelut
Arvostelut
6,0
5,0/10
Siisteys
Arvostelut
6.7.2023
Hyvää: Siisteys
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2023
4/10 Huono
Adriana B.
30.8.2022
Huonoa: Siisteys
Adriana
Adriana B.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2022








