Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Penthouse 2-bedroom condo in adorable San Fernando with WiFi, AC, 8pax+2kids3yo.
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Penthouse 2-bedroom condo in adorable San Fernando with WiFi, AC, 8pax+2kids3yo. valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
San Fernando, Central Luzon
- Place, SM City Pampangan ostoskeskus8 min kävelymatka
- Place, Sky Ranchin huvipuisto13 min kävelymatka
- Place, Metropolitan Cathedral of San Fernando4 min ajomatka
- Airport, Angeles City (CRK-Clarkin kansainvälinen lentoasema)30 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hilton Clark Sun Valley Resort
Hilton Clark Sun Valley Resort
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lastenallas
- Pysäköinti sisältyy hintaan
4.4 kautta 5, Loistava, 136 arvostelua
Hinta on 129 €
sisältää verot ja maksut
17.3.–18.3.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tässä majoituspaikassa on käytössä ympäristöystävälliset puhdistusaineet
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








