Hotel Las Margaritas

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Hotel Las Margaritas valokuvagalleria

2 ulkouima-allasta
Majoituspaikan julkisivu
Kahden hengen superior-huone | Ilmainen Wi-Fi
Perhehuone | Ilmainen Wi-Fi
Neljän hengen standard-huone | Ilmainen Wi-Fi

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Baari

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Autopista al Mar 1, San Jerónimo, Antioquia, 051077
  • Place, Parques de San Jerónimo
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Iglesia de San Jerónimo
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Ecoparque el Gaitero
    ‪9 min ajomatka‬
  • Airport, José María Córdovan kansainvälinen lentoasema (MDE)
    ‪64 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen economy-huone

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Kahden hengen standard-huone

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Kahden hengen superior-huone

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Kolmen hengen standard-huone

  • 3 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky ja 1 parisänky

Neljän hengen standard-huone

  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Perhehuone

  • 5 henkilöä
  • 2 parisänkyä ja 1 yhden hengen sänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hotel Las Margaritas

Tässä hotellissa on 2 ulkouima-allasta, ravintola ja baari/aulabaari. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mannermainen aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on höyrysauna ja kahvila. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Hotel Las Margaritas tarjoaa 30 huonetta. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)). Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Käytössäsi on 2 ulkouima-allasta, kuten myös höyrysauna.
Hotel Las Margaritas sijaitsee lähellä kohdetta Iglesia de San Jerónimo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
  • Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Jos kaipaat syötävää tai juotavaa, majoituspaikasta löytyy kahvila, ravintola ja baari/lounge
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan 2 ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla höyrysauna
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Iglesia de San Jerónimo ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Parques de San Jerónimo
Hotel Las Margaritas tarjoaa asiakkaidensa käyttöön 2 ulkouima-allasta ja höyrysaunan. Majoituspaikasta löytyy ravintola ja kahvila. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Asiakkaille tarjoillaan ilmainen mannermainen aamiainen joka päivä klo 8.00–10.00.
Majoituspaikassa on ravintola.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin klo 8.00–10.00
  • Baari/aulabaari
  • Kahvila
  • Ravintola

Tekemistä

  • 2 ulkouima-allasta
  • Höyrysauna

Perheystävällinen

  • 2 ulkouima-allasta

Palvelut asiakkaille

  • Siivouspalvelu pyynnöstä

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi
  • Yksityinen kylpyhuone

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 13.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Kolumbian arvonlisävero (19 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun), jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla ulkomailta sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Kolumbian asukkaita.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Hotel Las Margaritas Hotel
Hotel Las Margaritas San Jerónimo
Hotel Las Margaritas Hotel San Jerónimo

Hotel Las Margaritas – arvostelut