Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
10 minutes from the center and 15 minutes from the historic center
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 10 minutes from the center and 15 minutes from the historic center valokuvagalleria





Koko huoneisto
3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta7 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Santo Domingo, Distrito Nacional
- Place, Yhdysvaltain suurlähetystö8 min ajomatka
- Place, Kansallinen kasvitieteellinen puutarha11 min ajomatka
- Place, Agora Mall11 min ajomatka
- Airport, Santo Domingo (SDQ-Las Americasin kansainvälinen lentokenttä)53 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Catalonia Santo Domingo
Catalonia Santo Domingo
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
4.4 kautta 5, Loistava, 1 874 arvostelua
Hinta on 109 €
sisältää verot ja maksut
29.3.–30.3.
Tietoja majoituspaikasta
10 minutes from the center and 15 minutes from the historic center
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja suoratelkilukko
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.






