Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Casa Palmar 3 BR Oceanfront huoneisto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Casa Palmar 3 BR Oceanfront huoneisto valokuvagalleria

Ulkoalueet
Majoituspaikan video
3 makuuhuonetta, työpöytä, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi
Hiustenkuivaaja
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, kahvin-/teenkeitin

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta1500 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sayulita, Nayarit
  • Place, Sayulitan maanviljelijämarkkinat
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Sayulitan ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Sayulitan aukio
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Airport, Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordazin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪50 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Casa Palmar 3 BR Oceanfront huoneisto

Täysi peruskorjaus juuri valmistunut 2018!

Ei vain "päivityksiä". Pikemminkin kaikki on uutta. Ammattimaisesti suunniteltu ja sisustettu. Silmää yksityiskohdille. Vieras, joka haluaa täydellisyyttä rento ilmapiiri. Yksinkertaisesti mitään parempaa Sayulita. Spectacular!

Avaruus

3 mh, 2 kylpyhuonetta oceanfront duplex.

Ehdottomasti ihana perheen tai ystävän keräämiseen. Mukavasti nukkuu jopa kahdeksan. Ensimmäisessä kerroksessa on master-sviitti king-size-vuoteella ja kauniisti kaakeloitu master-kylpy, jossa lasinen suihku. Avaa makuuhuoneen liukulasiovi ja pidä aamukahviasi viihtyisällä pöydällä kahdelle meksikolaisen Acalypha-puun takana. Kaunis keittiö on mittatilaustyönä valmistettu 7-jalkainen parota-lehtipuu pöytä, jota ympäröivät sisäänrakennetut penkit ja mittatilaustyönä valmistetut Sunbrella-tyynyt. Paljon tilaa koko ryhmälle ruokailla yhdessä. Keittiön pesuallas, sisäänrakennettu sementti työtasolle, näkymät uima-altaalle ja merelle, jotka ovat muutaman askeleen päässä. Keittiössä on kaikki uudet mukavuudet - liesi, kahvinkeitin, mikroaaltouuni ja täysikokoinen jääkaappi pitämään limetit raikkaina, cervezas kylmänä ja tequila jäähdytettynä.

Toisen kerroksen makuuhuoneessa on ylellinen king-size-vuode ja vierekkäinen sohva, joka sopii täydellisesti lapselle tai aikuiselle iltapäiväsiestalla. Tästä nurkkahuoneesta on kauniit näkymät merelle. Avaa jokin kolmesta suuresta kaksoisikkunasta saadaksesi nuo merituulet. Tai sulje ikkunat siten, että vaihtovirta pitää huoneen mukavasti viileänä. Toisessa makuuhuoneessa on kolme uutta erillistä vuodetta (tai pyydä meitä työntämään kaksi toista kuningasta kohti). Molemmissa makuuhuoneissa on kylpyamme äskettäin mukautetuilla kaakeloiduilla suihkuilla.

Toisen kerroksen kohokohta on kuitenkin ulkona sijaitseva “oleskelutila”, jolla on iso L-muotoinen korisohva, joka istuu kauniisti värjätyissä betonilattioissa. Yläkattopuhallin pitää ilman liikkeellä, vaikka sitä käytetäänkin harvoin, koska palmuista on jatkuvaa tuulet, jotka ovat kirjaimellisesti riittävän lähellä kosketusta. Se on ihanteellinen paikka kerätä ja jakaa naurua, pelata pelejä, nauttia iltapäivä cocktaileja tai vain katsella täydellisestä paikasta, kun aurinko laskee Tyynen valtameren ja viereisten vuorenhuippien yli. Ja ole varovainen, ettet pääse liian mukavasti sohvan nurkkaan. Viihtyisyyden, lumoavan surffailun ja trooppisen tuulen välissä saatat löytää itsesi samasta paikasta seuraavana aamuna…
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sayulitan maanviljelijämarkkinat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja 2 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Sayulitan maanviljelijämarkkinat ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sayulitan ranta
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Sohvasänky

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Ulkotilat

  • Parveke
  • Puutarha

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 1 500 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Casa Palmar 3 Br Oceanfront
Casa Palmar 3 BR Oceanfront Condo Sayulita
Casa Palmar 3 BR Oceanfront Condo Private vacation home
Casa Palmar 3 BR Oceanfront Condo Private vacation home Sayulita
Casa Palmar 3 Br Oceanfront
Casa Palmar 3 BR Oceanfront Condo Sayulita
Casa Palmar 3 BR Oceanfront Condo Private vacation home
Casa Palmar 3 BR Oceanfront Condo Private vacation home Sayulita
84441

Casa Palmar 3BR · Remarkable 3BR, 2BA Beachfront Condo – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

9,0/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Kathleen G.

Hyvää: Siisteys

Review of stat

Microwave didn’t work Bedroom was only cleaned twice Had only two wine classes and two dining room chairs until the day before we left. The owners were coming that day then additional chairs and glasses were brought in and a more thorough cleaning was done. Also, fresh flowers were brought in. We wish the owners had come the week before we were there. Overall, we loved the place
Yöpyi 7 yötä helmikuussa 2022

8/10 Hyvä

Vincent L.

Hyvää: Siisteys

Great place

We really enjoyed our stay at Casa Palmar.