Ihanteellisella paikalla 1. merilinjalla suositulla Villeroyn alueella, Villa Frankie on ihanteellinen paikka rentoutua ja nauttia SĂšten suuresta hiekkarannasta.
Jopa 10 hengen mahtuu 400m2 huvila tarjoaa huippuluokan palveluita: kauniita avoimia tilavuuksia, ilmastointi, uima-allas, kuntosali, elokuvateatteri, sauna ... ja jokaisessa makuuhuoneessa on TV, pukuhuone ja erillinen kylpyhuone.
Ulkopuolella iso etutila jopa 5 ajoneuvolle ja suihku, josta pÀÀsee eroon hiekasta palatessaan rannalta.
Talon takana voit nauttia tÀydellisesti hoidetusta maisemoidusta puutarhasta, jossa on iso puinen terassi, aurinkotuoleja, WEBER-grilli ja lÀmmitetty uima-allas.
Puutarhatasolla: valoisasta sisÀÀnkÀynnistÀ avautuu suuri oleskelutila, jossa on oleskelutila, pöytÀjalkapallo, ruokasali ja avoin keittiö, kaikki tÀysin avoinna, suora pÀÀsy terassille ja uima-altaalle sisÀ- / ulkotiloihin. Pohjakerroksessa on myös sviitti, jossa on pukuhuone ja kaunis suihkuhuone.
YlÀkerrassa 3 makuuhuonetta, joissa molemmissa pukuhuone ja suihkuhuone tai kylpyhuone, joista 2 makuuhuonetta uskomattomalla merinÀköalalla henkeÀsalpaava spektaakkeli herÀttÀessÀ. Kaikissa huoneissa on korkealaatuiset vuodevaatteet, hiustenkuivaaja, ja ne on valmistettu saapumistasi liinavaatteilla, kylpytakilla, tohvelilla ja Occitane-tuotteilla Provencessa.
Kellari tÀydellisesti varusteltu vapaa-ajan vietollesi kuntosalilla, suihkulla, saunalla ja elokuvateatterilla nuorten ja vanhojen iloksi!
Kellarissa on myös viides itsenÀinen vierekkÀinen makuuhuone (sokea huone ilman ikkunaa), jossa on suihku ja wc.
Autotallissa löydÀt kÀytettÀvissÀnne monia polkupyöriÀ, samoin kuin 2 kajakkia ja 1 meloa tÀydellisen nautinnon lomasta.
Siivous sisÀltyy lÀhtöÀ