Tietoja tästä listasta
{The Walton House} Rakennettu vuonna 1889.
Snohomishin loma-asunnot palauttivat historiallisen 1889 Walton -talon Snohomishin kotiin entiseen loistoonsa 2016/2017. Tämä kodikas koti tarjoaa viehättävän esiportaan, suuret ikkunat, joissa on runsaasti luonnollista valoa kolmessa makuuhuoneessa, kahdessa kylpyhuoneessa, ruokasalissa, olohuoneessa (vuodesohvalla) ja ruokailunurkkauksella. On monia alkuperäisiä yksityiskohtia, jotka tekevät tästä kodista ikimuistoisen kokemuksen oleskellessaan Historiallisessa Snohomishissa.
Koti
Tämä historiallinen koti sijaitsee Snohomishin keskustan sydämessä, vain korttelin päässä antiikkiliikkeistä, ravintoloista, leipomoista, viininmaisteluista, musiikista, kahviloista, hääpajoista ja paikallisesti omistamista ja omistamista erikoisliikkeistä. Tuo polkupyörät ja pyöräytä Centennial Trail tai ota askel Snohomishin vesikeskukseen, vain muutaman minuutin päässä.
Walton-talossa on kolme makuuhuonetta, joissa kaksi queen-vuodetta, kaksi erillistä vuodetta ja vuodesohva kahdelle. Nauti kodin kaikista ylellisyyksistä kolmella televisiolla, monilla kaapelikanavilla, Wifi, pesukone, kuivausrumpu, jääkaappi, pakastin, kahvinkeitin, uuni, liesi, astianpesukone, lautapelejä ja väritystarvikkeet pienimmille. Keittiö on täysin kalustettu, ja talossa on upouusi huippuluokan suuritehoinen lämpöpumppu ja ilmastointi, jotta pysyt viihtyisänä ja viileänä riippumatta siitä, mihin vuodenaikaan tulet käymään. Tarjoamme shampooa, hoitoainetta, suihkugeeliä, vartalovoidetta, meikinpoistopyyhkeitä, suihkun korkkia, ompelupakettia, pyykinpesua ja astianpesukone saippuoita, jotta vierailustasi tulisi nautittavaa.
Vieraile paikallisten viljelijöiden markkinoilla tai valmista osastot valmistaaksesi maatila ruokaa. Vain 30 mailin ajomatka Seattleen ja 15 minuutin ajomatka Woodinvilleen, joka tunnetaan nimellä “Woodinville Wine Country” ja jossa on yli 90 viinitilaa. Tämä on perheystävällinen ympäristö ja olemme iloisia voidessamme jakaa tämän talon kanssasi. Haluamme vieraamme kunnioittavan naapureitamme kaikkina aikoina hiljaisena klo 21.30. Ole hyvä, EI juhlia, tupakointia tai lemmikkejä.
Aktiviteetit Snohomishissa:
Ostokset First Street -kadulla {antiikki, vintage, paikalliset pienyritykset}
Vesikeskus
Ruokailu
Viljelijämarkkinat {touko-lokakuu} torstaisin klo 15.00
Kuumailmapallo
Taivassukellus Harvey-lentokentällä
Centennial Polku pyöräilyyn, kävelyyn, juoksuun jne. {29 mailin päällystetty polku}
Viininmaistelu
Golf
Distilleries / Panimot
Läheiset järvet uimiseen
Useita kahvitaloja
Marjastus kesällä
Syksyiset festivaalit
Aktiviteetit lähellä Snohomish:
Evergreenin valtion messualue
Boeing-kiertue
Ranta Everettissä ja Edmondsissa
Lyhyt lauttamatka Whidbeyn saarelle
Viininmaistelu Woodinvillessä
Vaellus lähellä
Valaiden katselu
Everett Farmin markkinat Everettissä sunnuntaina
Lyhyt lauttamatka San Juan -saarille tai olympia niemimaalle
Taidegalleriat
Vieras pääsy
Sinulla on pääsy koko kotiin, jota ylläpidetään huolellisesti mukavuutesi ja nautintojesi vuoksi, samoin kuin omaan yksityiseen takapihaon, joka on täydellinen paikka rentoutua suosikkikirjasi kanssa tai nauttia ulkona piknikistä!
Tämä on perheystävällinen ympäristö ja olemme iloisia voidessamme jakaa tämän talon kanssasi. Haluamme vieraamme kunnioittavan naapureitamme kaikkina aikoina hiljaisena klo 21.30. Ole hyvä, EI juhlia, tupakointia tai lemmikkejä.
Pysäköinti tarjotaan soran ajotieltä sekä kadun pysäköinti.
Ennen oleskeluasi saat sähköpostin, jolla on pääsykoodi avaimeton oven lukko oven edessä. Tämä avauskoodi on aktiivinen alkaen saapumispäivänä klo 16.00 saakka lähtöpäivään klo 11.00 asti.
Muista kirjoittaa pääsykoodi ovenlukkoon ja seuraa # -merkki. Kun ovi suljetaan, se lukittuu automaattisesti, sinun on annettava ovikoodi ja joka kerta ovi suljetaan.
Pidä ovikoodi puhelimessa tai muualla säilytystä varten, jotta voit palata taloon uudelleen.
Jätä kaikki likaiset liinavaatteet kylpyammeeseen lähtiessäsi.
* Ruokaa ja mausteita ei tarjota.