Koko loma-asunto

Grand Laguna Beach Condo J2

4.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Grand Laguna Beach Condo J2 valokuvagalleria

2 ulkouima-allasta
Rakennuksen muotoilu
Parveke
Älytelevisio, Netflix, suoratoistopalvelut
Rannalla

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Baari
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1 Playa Laguna Calle 4, J2, Sosua, Puerto Plata Province, 57000
  • Place, Lagunan ranta
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Laguna SOV -lasten huvipuisto
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Playa Chiquita
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Puerto Plata (POP-Gregorio Luperónin kansainvälinen lentoasema)
    ‪14 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Superior-huoneisto, valtamerinäköala

  • Näkymä valtamerelle
  • 102 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Grand Laguna Beach Condo J2

Grand Laguna Beach Condo J2 tarjoaa asiakkaittensa käyttöön yksityisen rannan ja 2 ulkouima-allasta. Huvilassa asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja astianpesukone. Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja ilmainen Wi-Fi sekä älytelevisio, josta voit katsella kaapelikanavia. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja tallelokerot. Huoneissa on oleskelualue. Tyynyvalikoima on saatavilla. Tämän 4 tähden huvilan huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Asiakkaat voivat hyödyntää huonehintaan kuuluvan kiinteän ja langattoman internetyhteyden (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)). 55-tuumainen älytelevisio, kaapelikanavat ja Netflix. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Siivous pyynnöstä ja hierontapalvelu huoneessa on saatavilla pyynnöstä.

Käytössäsi on 2 ulkouima-allasta.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Grand Laguna Beach Condo J2 sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Laguna SOV -lasten huvipuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä 2 ulkouima-allasta ja allasbaarin. Jokainen huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoidut huvilat, joissa asiakkaille on tarjolla keittiöt, pyykinpesukoneet/kuivausrummut ja 3 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)) ja kiinteä internetyhteys
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Tilaa itsellesi virkistävä juoma majoituspaikan allasbaarista
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan 2 ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat hissi ja kattoterassi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Lagunan ranta ja 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Laguna SOV -lasten huvipuisto
Grand Laguna Beach Condo J2 tarjoaa asiakkaidensa käyttöön 2 ulkouima-allasta. Majoituspaikan allasbaari kutsuu nauttimaan drinkeistä. Grand Laguna Beach Condo J2 tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kattoterassin ja hissin. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä 4 tähden huvila sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 23

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse korkeintaan 48 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti, älylukko

Lemmikit

  • Grand Laguna Beach Condo J2 ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Takuumaksu: 300 USD per majoitustila per yöpyminen
  • Siivousmaksu: 90 USD per majoitustila per yöpyminen

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Siivousmaksu: 30 USD per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse 48 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.

Grand Laguna Beach Condo J2 – arvostelut