Warichora Homestay and Rooms Meghalaya
3.0 tähden majoituspaikka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Warichora Homestay and Rooms Meghalaya valokuvagalleria





Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Siivous
Tutustu alueeseen

Emangre, South Garo Hills, ML, 794102
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Perustelttamajoitus, näköala puutarhaan kuvat

Perustelttamajoitus, näköala puutarhaan
- Näkymä puutarhaan
- 6 m²
- 1 makuuhuone
- 3 henkilöä
- 1 futon (100–125 cm leveä)
Tietoja majoituspaikasta
Warichora Homestay and Rooms Meghalaya
Tämän savuttoman majatalon palveluihin kuuluu kiertoajelu-/lippupalvelu, puutarha ja grillejä. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti, ilmainen paikallinen aamiainen sekä ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on piknikalue. Kylpyhuoneet ovat jaetut.
Warichora Homestay and Rooms Meghalaya tarjoaa 8 huonetta. Asiakkaat voivat käyttää jaettuja kylpyhuoneita. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla päivittäin.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Warichora Homestay and Rooms Meghalaya tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin.
- Ilmainen paikallinen aamiainen saatavilla päivittäin
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen kiertoajelu- tai lippupalvelun
- Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisämaksusta
Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä, ja asiakkaille järjestetään myös hotellinjohtajan kutsut joka ilta. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Warichora Homestay and Rooms Meghalaya tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja puutarhan. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden majatalo on savuton.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen paikallinen aamiainen joka päivä klo 7.00–9.00. Tämä majatalo järjestää hotellinjohtajan kutsut joka päivä.
Isännöity illallinen on saatavilla lisämaksusta päivittäin.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ilmainen, turvallinen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti
- Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Ruoka ja juoma
- Ilmainen paikallisen keittiön mukainen aamiainen saatavilla päivittäin klo 7.00–9.00
- Ilmaiset tervetuliaiskutsut joka päivä
- Isännöity illallinen on saatavilla päivittäin lisämaksua vastaan
Palvelut asiakkaille
- Kiertoajelu- ja lippupalvelut
- Siivouspalvelu (päivittäin)
Ulkotilat
- Grilli
- Kansallispuistossa
- Piknikalue
- Puutarha
- Puutarhakalusteet
- Ulkotulisija
- Viihdealue ulkotiloissa
Esteettömyys
- Ei hissiä
Muuta
- Savuton majoituspaikka
Huoneen palvelut/mukavuudet
Kylpyhuone
- 2 jaettua kylpyhuonetta
- Suihku
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
- Lemmikit: 1000 INR per lemmikki per yö
- Vain koirat ja kissat sallitaan
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä. Lapset eivät välttämättä saa ilmaista aamiaista.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Takuumaksun voi maksaa pankkisiirrolla, ja se on maksettava 24 tunnin kuluessa varauksen tekemisestä.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 1000 INR per lemmikki per yö
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Lapset eivät välttämättä saa ilmaista aamiaista.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Warichora Homestay Meghalaya
Warichora Homestay Rooms Meghalaya
Warichora Homestay and Rooms Meghalaya Guesthouse
Warichora Homestay and Rooms Meghalaya South Garo Hills