Koko huoneisto
Residence Capo Falcone, Stintino
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Residence Capo Falcone, Stintino valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä58 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmastointi
- Ulkotilat
Tutustu alueeseen
Stintino, SS
- La Pelosa -rantaPlace, La Pelosa -ranta8 min kävelymatka
- ForrazzuPlace, Forrazzu13 min kävelymatka
- Spiaggia l'AncoraPlace, Spiaggia l'Ancora19 min kävelymatka
- Alghero (AHO-Fertilia)Airport, Alghero (AHO-Fertilia)56 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Baia Tartuga
Stintino
Hotel Baia Tartuga
Stintino
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 5 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
5 arvostelua
Hinta on 128 €
128 €
sisältää verot ja maksut
15.9.–16.9.

Villaggio dei Pini
Sorso
Villaggio dei Pini
Sorso
- Yksityisellä rannalla
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Lemmikkiystävällinen
2.6 kautta 5, 54 arvostelua
2,6
54 arvostelua
Hinta on 109 €
109 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Casa Sarda
Sennori
Casa Sarda
Sennori
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Näkymä vuoristoon

1 Le Perle Di Stintino
Stintino
1 Le Perle Di Stintino
Stintino
- Ulkotilat
- Näkymä merelle
Tietoja majoituspaikasta
Residence Capo Falcone, Stintino
Puutarha, grillejä ja ilmainen omatoiminen pysäköinti kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Huoneistossa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoiduissa huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu. Jokainen huone on yksilöllisesti kalustettu.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Pelosa -ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi pyykinpesukoneen/kuivausrummun ja 2 kylpyhuonetta.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 2 kylpyhuonetta
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
- Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Asinaran lahti ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta La Pelosa -ranta
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Perheystävällinen
- Syöttötuoli
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
- 2 kylpyhuonetta
Ulkotilat
- Grilli
- Puutarha
- Terassi
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Maksu: EUR 50 per lemmikki per yöpyminen
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
- Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
- Yksilölliset kalusteet
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 17.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
- Lemmikit: 50.0 EUR per lemmikki per yöpyminen Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Takuumaksu vaurioiden varalle: 200.0 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.11.–30.4. 0.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.5.–30.6. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1. heinäkuuta – 31. elokuuta välisenä aikana 2.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1. syyskuuta – 31. lokakuuta välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 15 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 50.0 EUR per lemmikki per yöpyminen
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Capo Falcone, Stintino
Residence Capo Falcone Stintino
Residence Capo Falcone Stintino ex TUI
Residence Capo Falcone, Stintino Stintino
Residence Capo Falcone, Stintino Apartment
Residence Capo Falcone, Stintino Apartment Stintino